Nejnovější články

Šampon se stříbrem pro muž a Pánský sprchový gel se stříbrem, TianDe

Publikováno:

 

Šampon se stříbrem pro muže, TianDe

objem: 250 ml

 

Byl sice vyvinut pro muže, ale nepohrdne jím ani žena.


Šampon s koloidním stříbrem byly vyvinut záměrně pro muže.

 

Totiž: pánové často cvičí, nosí pokrývky hlavy, potí se a jejich pokožka bývá přesušená a unavená.

 

Jakmile jednou postaví tuhle lahvičku na okraj vany či poličku, už nebudou chtít jinou. Nemají v ruce totiž ledajaký šampon.

Tenhle totiž (kromě toho, že báječně osvěží) pracuje rovnou ve třech úrovních:

posiluje vlasy, chrání pokožku před podrážděním a přesušením,

a v neposlední řadě udržuje stav mazových žlázek u kořínků vlasů v optimálním stavu.

 

A navíc krásně voní!

 
 

 

Jeho smyslná vůně je neodolatelná pro mnoho žen. To ostatně potvrdila drtivá většina spokojených zákaznic, které jej kupovaly pro svoje drahé polovičky, a potom se přiznaly, že jim na něj potají chodily.

 

Složení:

- Vitamin E: blahodárně působí na nervovou soustavu, omlazuje pleť a vlasy. Pomáhá rozšiřovat cévy, má močopudné účinky a umí snížit krevní tlak. Při hojení ran zabraňuje tvorbě hrubých jizev. Pro pokožku je velmi prospěšný.

 

- Panthenol: je nepostradatelným nástrojem pro výživu a růst vlasů. Posiluje je a působí na jejich houstnutí, vlasy jsou elastické a odolné. Panthenol je také činí lépe zvládnutelnými a odstraňuje statickou elektřinu, kterou všichni dobře známe. Celkově udržuje vlasy v lepší kondici a zdraví, přitahuje vlhkost a vlasový porost se nepřesouší a neláme.

 

- Koloidní stříbro: zajímavostí je jistě fakt, že stříbro používali už ve starém Řecku nebo Římě, a to jako ochranu před nežádoucími mikroorganismy. Vypozorovali totiž, že potraviny vydrží ve stříbrných nádobách déle. Pokud neměli nádoby, vkládali do mléka či jiných nápojů alespoň jednu stříbrnou minci. Používání stříbrných příborů mělo také svoje opodstatnění, a to nejen ukázat, že je rodina bohatá. Mělo přispět k prevenci infekčních chorob. Na stolech renesančních šlechticů se prý dokonce objevovaly slánky s mletým stříbrem. V době druhé světové války se stříbro běžně užívalo jako lék proti infekčním chorobám. Dnes se často používá ve formě koloidního roztoku. Koloidní znamená, že je jedna látka rozptýlená, nikoli však rozpuštěná ve druhé. V našem případě jsou mikročástice stříbra rozptýlené v destilované vodě. Tyto částice jsou sice ještě menší, než viry nebo bakterie, ale dokážou do bakterie nebo viru proniknout a zničit je.

 

 

Použití: Na vlhké vlasy naneseme malé množství šamponu, pořádně vmasírujeme a poté opláchneme. Ostatně tak, jak to děláme vždycky.

Detail produktu zde: https://tiande.eu/~RBnaI

 

 

Poznámka: Aby to měli pánové kompletní, je na trhu k dispozici PÁNSKÝ SPRCHOVÝ GEL SE STŘÍBREM, který zabraňuje nepříjemnému zápachu a nadměrnému pocení. A stejně jako šampon nádherně voní.

 

Detail produktu zde: https://tiande.eu/~taAmv

 

Více o pánském Sprchovém gelu čtěte zde: http://www.tiande-katalog.cz/tiande-novinky/pansky-sprchovy-gel-se-stribrem-exfoliacni-zinka-sampon-se-stribrem-pro-muze-tiande

 

 

 

Chtěli byste vyzkoušet ?

Neváhejte nás kontaktovat na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

Jsme tu pro vás a rádi Vám během pár minutek zařídíme členskou VIP kartičku pro nákup se slevou víc jak 1/3.

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.Autor: Jana Stojanová

Novinky

2022-07-19 Denní vložka ENERGIE ŽIVOTA tianDe, suchý bylinný obklad

Nejsilnější bylinný obklad tianDe = fytovložka ENERGIE ŽIVOTA  je zpět !!! Konečně opět skladem.   Jedná se o mocný nástroj tradičn

2022-07-10 TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva

  TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva váha: 35 g   Tyčinka na odstraňování skvrn na bázi kyslíku je univ

2022-07-10 OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva

  OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva obsah: 650 g   !!! Sen o čistěskvoucím prádle se stává skutečností !!!