Nejnovější články

Řada Master Herb TianDe, akné, problematická pleť

Publikováno:

Řada Master Herb TianDe, akné, problematická pleť

 

Problematická pleť se sklony k akné?

Zanícená místa na viditelných místech?

Jizvičky, které nejsou ani trochu hezké?

Hlavu vzhůru, pomoc je na dosah!

 

Člověku může být pořádně smutno,

když se podívá do zrcadla na svoji tvář,

která vypadá nezdravě a nemocně.

Akné a řada zanícených pupínků po sobě zanechávají malou jizvičku,

kterou se žena snaží schovat po make-up.

A upřímně: i doba dospívání bývá v tomto ohledu pro dívky dost často stresující.

Ale to k vývoji patří, a nezbude nic jiného než si tím projít.

Můžeme ale pleti pomoci kombinací vhodných přípravků.Řada Master Herb byla vyvinuta právě pro péči o problematickou pleť

a základem jsou výhradně rostlinné extrakty,

které kladou hlavní důraz na boj s příčinou vzniku zánětlivých procesů,

a tou bývají nejčastěji bakterie.

Současně si poradí i s následky bakteriálního boje,

tedy obnoví a ozdraví pokožku a vyhladí jizvičky po akné.


Přípravky řady Master Herb jsou určeny nejen pro každodenní péči o problematickou pleť,

ale i pro lokální aplikaci na zanícená místa,

která se mohou objevit i na zdravé pleti.

Aktivní složky zajišťují hydrataci, výživu a silnou antibakteriální ochranu.

To má za výsledek menší a méně viditelné stopy po akné

a celkově zářivou a pevnou pleť přirozené barvy, bez mastných míst.

Kromě toho komplexní program Master Herb zajistí správnou hydrataci pleti.

 

 

Jaké produkty řada Master Herb obsahuje?

 


1. PLEŤOVÁ VODA NA AKNÓZNÍ PLEŤ

objem: 60 ml

detail produktu: https://tiande.ru/~6yiQJ

 

Pleťová voda se stahujícím účinkem pokožku osvěžuje, tonizuje, zklidňuje zarudnutí a otok. Zároveň odstraňuje přebytek kožního mazu.

 

Použití: Aplikujeme na čistou pleť pomocí vatového tamponu.

Ošetřujeme hlavně problémová místa s výjimkou očního okolí.

Pro dosažení nejlepších výsledků používáme v kombinaci

s dalšími produkty řady Master Herb.

 

Aktivní složky:

- Aloe vera: Extrakt z aloe zklidní podrážděnou pokožku, přesušená místa maximálně zvlhčí, u mastných partií potlačí nezdravý lesk.

Zároveň stimuluje regeneraci, zlepšuje pružnost a vyhlazuje jemné vrásky.

Výsledkem působení aloe je dokonalá rovnováha pokožky, hydratace a mladý a svěží vzhled.

 

- Zimolez japonský: Lidová medicína jej používá především pro jeho protizánětlivé, antibakteriální a uklidňující vlastnosti pro léčbu kožních vyrážek a oděrek na kůži.

Při péči o pleť se upřednostňují stonky rostliny, která má antibiotické vlastnosti.

Obecně je také doporučovaný k léčbě infekcí způsobených streptokokovými bakteriemi, různých typů infekcí a zánětů.

 

- Allantoin: nachází se v kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu, pšeničných klíčcích a moči savců. Chrání, hydratuje a regeneruje pokožku,

navíc má keratolytické účinky, to znamená, že má schopnost odstraňovat zrohovatělou kůži.

Často se používá k minimalizaci pórů, podporuje růst nových kožních buněk a obnovu kožní tkáně. Také zmírňuje podráždění a chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření.

Tato složka může být problematická pro vegany, protože se běžnou průmyslovou cestou získává z moči zvířat. V certifikované přírodní kosmetice je povolený allantoin, který je extrahovaný z ekologicky pěstovaných rostlin.

 

- Šalvěj lékařská: je považována za jednu nejdůležitějších léčivých rostlin.

Její široké léčebné využití ocenili lidé už ve středověku.

Některé národy ji používali na vykuřování prostor po epidemiích a nemocech.

Její krásné fialové květy šíří trochu hořkou, kořenitou vůni.

Šalvěj byla slavnou léčivkou od pradávna. Jedno rčení z doby před sedmi sty lety praví: „Proč by měl člověk zemřít, když v zahradě roste šalvěj?“.

Jméno této bylinky je totiž z latinského slova „salvare“, což znamená vyléčit nebo spasit. Na světě existuje mnoho druhů šalvějí. U nás hojně pěstujeme právě babské ucho, u které tak moc usilovala začínající čarodějnice Saxana.

Pěstujeme ji nejen na záhonech, ale také v truhlících na balkonu či terase,

takže ji máme po ruce neustále. Výtažek ze šalvěje zastavuje zánětlivé procesy,

tonizuje pokožku a dodává jí svěží vzhled.

Má protiplísňové účinky, dodává pocit čistoty a svěžesti.

Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu.

 

 

Recenze:

Paní Jarka říká: „Po dvou měsících poctivého užívání se stav pleti mojí dcery 
výrazně zlepšil. Master Herb doporučuji všem lidem s kožními problémy. 
A pozor: důležité je vytrvat!“ 
 

2. KRÉM NA OBLIČEJ S PROJEVY AKNÉ A JIZVAMI

objem: 20 ml

detail produktu: https://tiande.ru/~g8BU2

 

Regenerační krém na problematickou pleť reguluje činnost mazových žláz,

snižuje riziko vzniku jizev po akné a vyhlazuje ty, které vnikly v minulosti. Vyživujte a hydratuje mastnou pleť a vyrovnává její barevné odlišnosti.

 

Použití: Naneseme na důkladně očištěnou pleť a jemnými masážními pohyby vtíráme do pokožky až do úplného vstřebání. Pro dosažení nejlepších výsledků používáme v kombinaci s dalšími produkty řady Master Herb.

 

Aktivní složky:

- Aloe vera: Extrakt z aloe zklidní podrážděnou pokožku, přesušená místa maximálně zvlhčí, u mastných partií potlačí nezdravý lesk. Zároveň stimuluje regeneraci, zlepšuje pružnost a vyhlazuje jemné vrásky.

Výsledkem působení aloe je dokonalá rovnováha pokožky,

hydratace a mladý a svěží vzhled.

 

- Šalvěj lékařská: je považována za jednu nejdůležitějších léčivých rostlin. Její široké léčebné využití ocenili lidé už ve středověku. Některé národy ji používali na vykuřování prostor po epidemiích a nemocech. Její krásné fialové květy šíří trochu hořkou, kořenitou vůni. Šalvěj byla slavnou léčivkou od pradávna. Jedno rčení z doby před sedmi sty lety praví: „Proč by měl člověk zemřít, když v zahradě roste šalvěj?“. Jméno této bylinky je totiž z latinského slova „salvare“, což znamená vyléčit nebo spasit. Na světě existuje mnoho druhů šalvějí. U nás hojně pěstujeme právě babské ucho, u které tak moc usilovala začínající čarodějnice Saxana. Pěstujeme ji nejen na záhonech, ale také v truhlících na balkonu či terase, takže ji máme po ruce neustále. Výtažek ze šalvěje zastavuje zánětlivé procesy, tonizuje pokožku a dodává jí svěží vzhled. Má protiplísňové účinky, dodává pocit čistoty a svěžesti. Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu.

 

- Allantoin: nachází se v kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu, pšeničných klíčcích a moči savců. Chrání, hydratuje a regeneruje pokožku, navíc má keratolytické účinky, což znamená, že má schopnost odstraňovat zrohovatělou kůži. Často se používá k minimalizaci pórů, podporuje růst nových kožních buněk a obnovu kožní tkáně. Také zmírňuje podráždění a chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření. Tato složka může být problematická pro vegany, protože se běžnou průmyslovou cestou získává z moči zvířat. V certifikované přírodní kosmetice je povolený allantoin, který je extrahovaný z ekologicky pěstovaných rostlin.

 

- Vitamin E: blahodárně působí na nervovou soustavu, omlazuje pleť a vlasy. Má pozitivní vliv také na sexuální výkonnost. Pomáhá rozšiřovat cévy, má močopudné účinky a umí snížit krevní tlak. Při hojení ran zabraňuje tvorbě hrubých jizev.

 

- Panthenol: panthenol je provitamin B5, derivát kyseliny pantothenové, která se nachází ve všech biologických tkáních. Když je tkáň poškozená, potřeba panthenolu se dramaticky zvyšuje. Urychluje procesy regenerace pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zvyšuje hebkost a pružnost pokožky. Panthenol je také nepostradatelným nástrojem pro výživu a růst vlasů. Posiluje je a působí na jejich houstnutí, vlasy jsou elastické a odolné. Panthenol je také činí lépe zvládnutelnými a odstraňuje statickou elektřinu, kterou všichni dobře známe. Celkově udržuje vlasy v lepší kondici a zdraví, přitahuje vlhkost a vlasový porost se nepřesouší a neláme.

 

Recenze:

Paní Marta říká: „Překvapivě rychle mi zmizely nepříjemné pupínky na obličeji. Pravidelné používání kombinace produktů na problematickou plet se mi tentokrát vyplatilo. Vyzkoušela jsem kdeco, ale nikdy nebyl efekt tak rychlý, a hlavně viditelný jako s touhle řadou!“

 

 

3. GEL NA OBLIČEJ S PROJEVY AKNÉ BIOCOMPLEX

obsah: 25 g

detail produktu: https://tiande.ru/~17HG1

 

BioComplex je rychlá pomoc při náhlém nástupu akné.

Na zavolání S.O.S. nastupuje gelový korektor,

který napomáhá rychlejšímu hojení pupínků a zabraňuje jejich dalšímu rozšiřování. Stahuje póry a reguluje činnost mazových žláz, tím přispívá k rychlému odstranění akné, brání jeho šíření a opakovanému výskytu.

Zároveň podporuje proces regenerace buněk pokožky a reguluje činnost mazových žláz.

 

Použití: Aplikujeme dvakrát až třikrát denně na zanícená místa a jejich okolí.

Pro dosažení nejlepších výsledků používáme v kombinaci s dalšími produkty řady Master Herb.

 

Aktivní složky:

- Šalvěj lékařská: je považována za jednu nejdůležitějších léčivých rostlin. Její široké léčebné využití ocenili lidé už ve středověku. Některé národy ji používali na vykuřování prostor po epidemiích a nemocech. Její krásné fialové květy šíří trochu hořkou, kořenitou vůni. Šalvěj byla slavnou léčivkou od pradávna. Jedno rčení z doby před sedmi sty lety praví: „Proč by měl člověk zemřít, když v zahradě roste šalvěj?“. Jméno této bylinky je totiž z latinského slova „salvare“, což znamená vyléčit nebo spasit. Na světě existuje mnoho druhů šalvějí. U nás hojně pěstujeme právě babské ucho, u které tak moc usilovala začínající čarodějnice Saxana. Pěstujeme ji nejen na záhonech, ale také v truhlících na balkonu či terase, takže ji máme po ruce neustále. Výtažek ze šalvěje zastavuje zánětlivé procesy, tonizuje pokožku a dodává jí svěží vzhled. Má protiplísňové účinky, dodává pocit čistoty a svěžesti. Extrakt šalvěje obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk, má tonizační vlastnosti, udržuje pokožku v dobrém stavu.

 

- Allantoin: nachází se v kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu, pšeničných klíčcích a moči savců. Chrání, hydratuje a regeneruje pokožku, navíc má keratolytické účinky, to znamená, že má schopnost odstraňovat zrohovatělou kůži. Často se používá k minimalizaci pórů, podporuje růst nových kožních buněk a obnovu kožní tkáně. Také zmírňuje podráždění a chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření. Tato složka může být problematická pro vegany, protože se běžnou průmyslovou cestou získává z moči zvířat. V certifikované přírodní kosmetice je povolený allantoin, který je extrahovaný z ekologicky pěstovaných rostlin.

 

- Panthenol: panthenol je provitamin B5, derivát kyseliny pantothenové, která se nachází ve všech biologických tkáních. Když je tkáň poškozená, potřeba panthenolu se dramaticky zvyšuje. Urychluje procesy regenerace pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, zvyšuje hebkost a pružnost pokožky. Panthenol je také nepostradatelným nástrojem pro výživu a růst vlasů. Posiluje je a působí na jejich houstnutí, vlasy jsou elastické a odolné. Panthenol je také činí lépe zvládnutelnými a odstraňuje statickou elektřinu, kterou všichni dobře známe. Celkově udržuje vlasy v lepší kondici a zdraví, přitahuje vlhkost a vlasový porost se nepřesouší a neláme.

 

- Ibišek: známe jej také jako proskurník a často obdivujeme jeho nádherné květy. Jedním z jeho mnoha benefitů je ochrana před poklesem kyseliny hyaluronové, která je odpovědná za udržení hydratace v pleti, čímž se zpomaluje předčasné stárnutí pleti, suchost či tvorba zánětlivých procesů. Ibišek je neobyčejně hojivý. Lidová medicína jej doporučuje lokálně použít na změny pokožky následkem podráždění nebo popálenin. Extrakt z ibišku je doporučován pro zralou pleť, krásně ji zjemní a tonizuje, dodá jí potřebný vitamin C a působí antioxidačně. Celkově pleť regeneruje a chrání před předčasným stárnutím. Mimo to všechno také léčí záněty.

 

- Kafr: má dráždivé účinky na kůži, čímž způsobuje její dobré prokrvení. Rychle se vstřebává a přináší hřejivý efekt, který je žádoucí pro unavené svaly a klouby. Současně napomáhá přenosu dalších účinných látek.

 

- Kamélie: extrakt kamélie čínské má antioxidační, antimikrobiální (působící proti bakteriím, virům, houbám a parazitům) vlastnosti. Zjemňuje a hydratuje pokožku. Zabraňuje vzniku podráždění pokožky.

 

- Mentol: na rozdíl od kafru přináší chladivý pocit, který přináší osvěžující účinek. Zmírňuje podráždění, má mírné znecitlivující účinky a odstraňuje nepříjemný zápach.

 

 

4. NÁPLASTI NA PLEŤ SE SKOLONEM K AKNÉ

obsah balení: 36 ks (12 ks o průměru 12 mm a 24 ks o průměru 8 mm)

detail produktu:  https://tiande.ru/~lE3wN

 

Hydrokoloidní (obsahující částice, které pomalu absorbují tekutinu z rány a mění se v gelovitou hmotu) náplasti na pleť se sklonem k akné jsou spásou pro jedince, kteří potřebují rychlou pomoc. Pomáhají urychlit proces zrání zánětlivých ložisek, zároveň ale vysušují místa s projevy akné, chrání problematickou oblast pokožky před bakteriemi zvenku, regenerují epidermis (nejsvrchnější vrstva kůže), minimalizují riziko vzniku komedonů (černé tečky, které nejčastěji trápí na nose)

a celkem dobře maskují pleťové nedokonalosti. Jsou vyrobené z toho nejjemnějšího materiálu a jsou na pleti prakticky neviditelné, je možné je používat na jakékoliv části obličeje dokonce i v průběhu dne.

Použití: Náplast velkou podle velikosti problematického místa nalepíme přímo na postižené místo, které jsme předtím omyli a osušili. Po šesti hodinách sejmeme a je-li potřeba, nalepíme ihned novou náplast. Opakujeme do odeznění problému. V akutních případech můžeme nalepit i přes make-up.

 

Aktivní složky:

- Hydrokoloid: komplex želatiny, pektinu a karboxymetylcelulózy (známe ji také jako „zdravé Éčko“ E466. Funguje jako stabilizátor emulzí v salátových zálivkách, polévkách, omáčkách nebo sýrech). Reaguje s tekutinou, která vytéká z rány, proto při hojení nevzniká strup, ale bílý gel, který pro hojení vytváří dobré podmínky a poškozená kůže se rychleji regeneruje.

 

- Absorbenty: Účinně vstřebávají výměšky z rány a udržují její prostředí v optimálním stavu pro rychlé hojení.

 

- Kadidlo: vonná pryskyřice, získávaná z kmene kadidlovníku. V kombinaci s myrhou a balzámem se používá při meditacích a náboženských obřadech a rituálech. Při pálení vydává kořeněné aroma. Kadidlo se sametově balzamickou vůní ničí choroboplodné zárodky v ovzduší, uvolňuje dýchací cesty a má uklidňující účinky. Používá se pro posílení psychiky a rozšíření vědomí, je vhodným doplňkem pro podporu meditace.

 

 

5. ČISTÍCÍ GEL NA OBLIČEJ

obsah: 100 g

detail produktu: https://tiande.ru/~HzHXH

 

I tento přípravek je navržen pro každodenní čištění mastné pleti.

Jemně a účinně odstraňuje nečistoty a přebytek kožního mazu,

aniž by pleť vysušil víc, než je třeba. Normalizuje činnost mazových žláz,

zklidňuje pokožku, zmírňuje zarudnutí a obnovuje hodnotu pH.

 

Použití: Do dlaně dáme trochu gelu, smícháme s trochou vody a vytvoříme pěnu, kterou rozetřeme na obličej a krk. Masírujeme minutu až dvě a potom opláchneme vodou. Pro lepší účinnost doporučuje se používat v kombinaci s jinými přípravky z řady Master Herb.

 

Aktivní složky:

- Vitamin E: blahodárně působí na nervovou soustavu, omlazuje pleť a vlasy. Má pozitivní vliv také na sexuální výkonnost. Pomáhá rozšiřovat cévy, má močopudné účinky a umí snížit krevní tlak. Při hojení ran zabraňuje tvorbě hrubých jizev.

 

- Jojoba: Jojobový olej kompenzuje nedostatek živin v kůži, vyhlazuje vrásky. Jojobový olej se používá v kosmetice jako rostlinná náhražka vorvaňoviny – cenného živočišného vosku, který se získává z hlavy vorvaně. Jojobové estery se dokonale vstřebávají, tedy pokožkou, zjemňují, zklidňují, hydratují, vyživují a vyhlazují.

 

Recenze:

Paní Magda hodnotí: „Gel používám tři měsíce spolu s tonikem ze stejné řady, 
a konečně se mi zlepšila pleť. Gel je velmi účinný, 
k důkladnému umytí celého obličeje stačí trocha gelu. 
Vůně se mi ze začátku moc nelíbila, ale postupem času jsem si na ni zvykla. 
Hlavně jsou skvělé výsledky. Doporučuji!“

 

 

6. ČISTÍCÍ NÁPLAST NA NOS ČISTÉ PÓRY

balení: 1 ks

detail produktu: https://tiande.ru/~LwlrG

 

Náplasti jsou určené pro hloubkové, rychlé, a hlavně efektivní čištění zanesených pórů nosu a akné. Normalizují činnost mazových žláz a stahují póry, díky obsahu aktivních složek stimuluje látkovou výměnu v buňkách kůže.

 

Použití: Odstraníme ochrannou fólii a nalepíme náplast na nos, který jsme očistili a navlhčili. Ujistíme se, dobře přiléhá na kůži a necháme působit deset až patnáct minut. Potom opatrně sejmeme. Opatrně znamená ne trhnutím, ale spíš pomalým stahováním. Drží poměrně pevně, proto je nutná opatrnost, abychom si rychlým pohybem nepoškodili kůži. Podle potřeby používáme až třikrát týdně.

 

Aktivní složky:

- Vilín virginský: Lidová medicína používala vilín zevně k zastavení lokálního krvácení a při ekzémech, ale také jako kloktadlo při zánětech dásní a ústní dutiny. Extrakt z bylinky zlepšuje vzhled pleti, změkčuje ji, vyhlazuje, pomáhá zachovat pružnost a napomáhá rychlé regeneraci kožních buněk poškozených slunečními paprsky. Má antioxidační, protizánětlivé a antiseptické účinky. I dnes se používá při léčbě lokálních zánětů, povrchových zranění, hojení popraskané kůže nebo omrzlin.

 

- Sladký pomeranč: pomerančová voda jemně rozjasňuje pokožku a zlepšuje její vzhled.

 

- Oxid titaničitý: Minerální částice oxidu titaničitého matují pleť a odrážejí ultrafialové paprsky a tím chrání buňky před poškozením.

 

 

7. ČISTÍCÍ NÁPLAST NA NOS BAMBUSOVÉ UHLÍ

balení: 1 ks

detail produktu: https://tiande.ru/~72Jmf

 

Náplast s bambusovým uhlím je černá a má vynikající absorpční schopnost, jemně odstraňuje černé tečky a nečistoty z povrchu pokožky, čistí a stahuje póry. Je šetrná k pokožce a stimuluje látkovou výměnu v jejích buňkách a díky obsahu aktivních složek normalizuje rovnováhu vlhkosti. Činí tak naši pleť čistou a svěží.

 

Použití: Odstraníme ochrannou fólii a nalepíme náplast na nos, který jsme očistili a navlhčili. Ujistíme se, dobře přiléhá na kůži a necháme působit deset až patnáct minut. Potom opatrně sejmeme. Opatrně znamená ne trhnutím, ale spíš pomalým stahováním. Drží poměrně pevně, proto je nutná opatrnost, abychom si rychlým pohybem nepoškodili kůži. Podle potřeby používáme až třikrát týdně.

 

Aktivní složky:

- Vilín virginský: Lidová medicína používala vilín zevně k zastavení lokálního krvácení a při ekzémech, ale také jako kloktadlo při zánětech dásní a ústní dutiny. Extrakt z bylinky zlepšuje vzhled pleti, změkčuje ji, vyhlazuje, pomáhá zachovat pružnost a napomáhá rychlé regeneraci kožních buněk poškozených slunečními paprsky. Má antioxidační, protizánětlivé a antiseptické účinky. I dnes se používá při léčbě lokálních zánětů, povrchových zranění, hojení popraskané kůže nebo omrzlin.

 

- Kyselina mléčná (AHA-kyselina): vzniká mléčným kvašením cukrů za nepřítomnosti vzduchu, např. v mléce, sýrech nebo kyselém zelí. S mlékem ale nemá vůbec nic společného. Kyselina mléčná má hydratační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Odstraňuje vrchní vrstvy odumřelých buněk z povrchu obličeje nebo pokožky těla. Vzhledem k tomu, že zklidňuje podráždění a současně potlačuje množení bakterií, stala se běžnou součástí kosmetiky proti akné a přípravků na ošetření mastné a smíšené pleti. Dokonale se vstřebává a blahodárně působí na pokožku. Udržuje přirozenou hladinu pH.

 

- Vitamin E: blahodárně působí na nervovou soustavu, omlazuje pleť a vlasy. Má pozitivní vliv také na sexuální výkonnost. Pomáhá rozšiřovat cévy, má močopudné účinky a umí snížit krevní tlak. Při hojení ran zabraňuje tvorbě hrubých jizev.

 

- Bambus: Extrakt z bambusové třtiny je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout nečistoty z povrchu kůže, což výrazně urychluje vylučování toxinů a regeneraci buněk.

 

 

 

Potřebujete více informací?

Chcete objednat?

Ozvěte se na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

ráda se Vám budu věnovat

a pokud ještě nemáte zákaznickou kartičku pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %, během pár minutek Vám vše zařídím...

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

 

 

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

 

 Autor: Jana Stojanová

Novinky

2023-12-31 ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK s tianDe

  PŘEJI VÁM ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2024 !!!   ZDRAVÍ, POHODU A POKOJ V DUŠI.

2023-11-23 BLACK FRIDAY v tianDe ve dnech 22.-24.11.2023

!! BLACK FRIDAY i v tianDe !! Radujte se, veselte se a spěchejte nakupovat ještě výhodněji ... třeba už na Vánoce ... . ... a protože sl

2023-03-23 Šampón a balzám pro posílení vlasů s extraktem Ling Zhi, tianDe, houba LingZhi

Šampón a balzám pro posílení vlasů s extraktem Ling Zhi, tianDe objem: 220 ml . Tato řada předchází vypadávání vlasů, posiluje v