Nejnovější články

NÁVOD, jak na celkovou detoxikaci a jak začít s fytoterapií, TianDe vložky, bylinné obklady, detox

Publikováno:

Často dostávám otázku " JAK "

Jak používat ? Jak začít ? Jak to dělat správně, aby to mělo efekt ?

 

Napadlo mě sepsat návod, "instruakce", jak začít s celkovou detoxikací

i jak začít s fytoterapií - s používáním našich vložek ...

 

O významu celkové detoxikace zde bylo řečeno mnoho - posílení imunity, zlepšení kvality spánku, pleti, vlasů..., dodání energie a další. Pro více informací čtěte zde: http://www.tiande-katalog.cz/tiande-novinky/jarni-detoxikace-organismu

 

Fytoterapie - používání bylinných vložek TianDe pomáhá nejen při silné, bolestivé či nepravidelné menstruace, ale mírní příznaky i různých gynekologických potíží jako jsou mykózy, výtoky, svědění či únik moči, klimakterium ....

 

 

Zeptejte se konkrétně na ten "Váš problém", doporučím Vám, co by mohlo pomoci. Ozvete se a vymyslíme něco pro Vás na míru ;-)


.

.

CELKOVÁ DETOXIKACE ORGANISMU
.
Proč detoxikovat ?
.
Detoxikací zbavíme tělo toxínů, těžkých kovů a dalších látek, které naše tělo brzdí. Celkově posílíme svoji imunitu, vyčistíme organismus, aby naše orgány byly v rovnováze a mohly správně pracovat. Zlepšíme si kvalitu spánku, dobijeme baterky - detoxikace totiž také dodává energii, dojde ke zlepšení stavu našich vlasů i pleti, ale zlepší se i naše nálada … Pokud řešíme nějaký konkrétní zdravotní problém či komplikaci, je dobré „léčbu“ podpořit detoxikační kúrou … věřte, že vždy každý náš problém pramení zevnitř, proto je potřeba začít tam.
.
Délka kůry je individuální - ideálně tolik dní, kolik je vám let, ale alespoň 10-15 dní.
.
Jak detoxikovat ???
Např. 12 dní v kuse, vždy večer do 20:00 hodin (souvislost s TČM a orgánovými hodinami, po 20:00 se uzavírají biologické dráhy v těle) je nutné nalepit na plosky nohou DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI Master Herb https://tiande.eu/~3AoNE
(prosím, soustřeďte se na správné nalepení náplasti = perforovanou stranou přímo nahoru, tedy na kůži plosky nohy, nikoliv obráceně).
.
Před nalepením se doporučuje nožkám dopřát 20 minut koupel v SOLNÝCH KOUPELÍCH Master Herb (levandule, čajovníkový strom, Čínské byliny)

https://tiande.eu/~WAS1k ,protože mořská sůl otevírá průchod přes plosky, aktivuje lymfu a krevní oběh.

Sůl nasypte do teplé vody ve škopíku.
Po koupeli, nožky usušíme a nalepíme detoxikační náplast doprostřed klenby (minimální doba detoxikace je 6 hodin).
.
Náplasti Master Herb detoxikují tělo během našeho spánku.
Zatímco my spíme, tělo se čistí…
.
Ráno sejmeme náplast a nohy umyjeme (náplasti i plosky budou opatlané, černé), ideálně použít intimgel s koloidním stříbrem ( https://tiande.eu/~FV2gl ).
.
Po usušení namažeme nohy, tedy od konečků prstů, přes plosky, až po kolena KRÉMEM S ROZMARÝNEM A PROPOLISEM https://tiande.eu/~UwJVh (propolis totiž stahuje toxiny během dne do spodní části nohou, takže další večer, před koupelí v soli a následném nalepení další náplasti jsou již sestoupeny a lépe odejdou z těla pryč).
.
Během detoxikace pijeme bylinný ČAJ TIBETSKÝ SBĚR https://tiande.eu/~9i8g7
2 šálky denně mezi jídly, né pozdě odpoledne ani večer.
Čaj čistí a zbavuje přebytků, posiluje imunitní systém (čistí střevo, ledviny, játra – odvodňuje, aktivuje lymfu a další).
.
Až dopijete Tibetský sběr, musíte nutně udělat 10 dní pauzu než začnete pít další bylinný čaj, bylinné čaje se NESMÍ KOMBINOVAT.
.
Bylinnou směs Tibetský sběr může nahradit detoxikační čaj S OSTROPEŘCEM MARIÁNSKÝM https://tiande.eu/~rl6Ad
.
Během dnů, kdy provádíme detox je potřeba zvýšit pitný režim, aby nebolela hlava. Doporučuje se přizpůsobit i jídelníček (zařadit více zeleniny, omezit cukr, bílou mouku, mléčné výrobky), dostatečně odpočívat.
.
.
.
FYTOTERAPIE – PROGRAM ŽENSKÉHO ZDRAVÍ
Pro podporu celkového imunitního systému, ale i ženského vnitřního zdraví se provádí alespoň 1x za rok 10ti denní kúra s vložkami ENERGIE ŽIVOTA

https://tiande.eu/~3SjEX , které podporují funkci a rovnováhu všech vnitřních orgánů.

.

Než ale začneme tyto nejsilnější vložky používat, je třeba naše tělo zvyknout na bylinky pomalu, od těch nejslabších vložek, pokud s nimi právě začínáme…

Nejslabší bylinkou je aloe, proto musíme začít s intimkami S EXTRAKTEM ALOE
Nosíme je 12 hodin denně 5-7 dní, aby si tělo zvykalo postupně…
Pocit, kterému říkáme „vítr v kalhotkách“ je naprosto normální - jde o to, že i v této nejslabší vložce je i mentol, který dělá tento pocit svěžesti … zvyknete si.
Bylinky se do těla dostávají přes sliznice našeho pánevního dna a ty je zklidňují a harmonizují.
Po těchto pár dnech (záleží v jaké fázi Vašeho cyklu se právě nacházíte, můžete nasadit silnější intimky ENERGIE BYLIN https://tiande.eu/~g2pEa (silnější = co se obsahu bylin týče).
Ty noste přes den až do menstruace.
.
Pak nasaďte MENSTRUAČNÍ DENNÍ https://tiande.eu/~YHa2r
a NOČNÍ ENERGIE BYLIN https://tiande.eu/~NgVUr dle potřeby.
Poslední dny špinění už opět můžete přejít jen k intimkám EB.
.
Po skončení menstruace, když jsou naše sliznice nejprosáklejší a nejcitlivější, nasadíme konečně náš TOP bylinný obklad, tedy „nejsilnější“ vložky ENERGIE ŽIVOT/thttps:/iande.eu/~3SjEX , které mají 24 hodinový účinek,
nosí se ve dne v noci, 10 dní v kuse.
Po koupeli vždy vezměte novou vložku, mějte ji přes noc, i den, večer pak vyměňte po koupeli za novou … v tuto dobu (tzn. po první menstruaci s našimi vložkami doporučuji začít pít i ten druhý čaj – čaj s DĚHELEM A TUŽEBNÍKEM PRO ŽENY https://tiande.eu/~M3NlY (měla by Vám tam vyjít ta 10ti denní pauza mezi Tibetským sběrem a tímto čajem, prosím, dodržte ji).
Opět pijte 2 šálky denně, mezi jídly, né pozdě odpoledne ani večer.
.
Po těchto dnech opět pokračujeme v nošení intimek Energie bylin (přes den) až do další menstruace, pak zase jen intimky atd. atd. Pořád dokola ….
Dlouhodobě naše slipovky/intimky Energie bylin a menstruovat do bylinných menstruačních vložek…
.
Uvidíte, že dojde ke zklidnění Vašich sliznic, protože používáním klasických vložek z drogérie, které se vyrábějí s plastů a podobných materiálů, jsou naše sliznice zalergizované, což má za následek, že často trpíme bolestivou, dlouhou či nepravidelnou menstruací, míváme výtoky, záněty, mykózy, ale později možná i potíže s neplodností … tohle všechno má za následek nevhodný výrobní materiál běžných komerčních vložek … pokud by Vás zajímalo víc, mrkněte na toto 7,5 minut dlouhé video, které Vám vše osvětlí:
TianDe bavlněné vložky, jsou zcela prodyšné, nezpůsobují zapářku a bylinná náplň uvnitř příznivě působí na naše ženské vnitřní zdraví a posiluje ho, byliny ustálí i naše hormony (což má vliv i na kvalitu pleti, nebo naše nálady a další – ono totiž všechno v ženském těle souvisí s ženskym zdravím .. pokud nejsme zdravé „tam dole“, spousta zdánlivě nesouvisejících věcí v našem těle nefunguje tak, jak by mělo …).
.
Díky bylinkám uvnitř vložek dojde ke zkrácení doby menstruace i intenzity krvácení.
.
Dejte tomu tak 3 měsíce.
.
Pro každodenní hygienu používejte náš TOP Jemný GEL PRO INTIMNÍ PÉČI

https://tiande.eu/~FV2gl ,který je šetrný, má vyvážené pH a doporučuje se používat vždy s našimi vložkami.

.
.
.
Zaujalo Vás toto povídání ?
Potřebujete více informací ?
Ozvěte se mi, ráda se Vám budu věnovat.
.
S úctou Jana Stojanová - Zlatá ředitelka TianDe
(tel. 721102018)


Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-05-08 Dámské bylinné NOČNÍ VLOŽKY MAXI Eco De Viva TianDe, Nefritova svěžest

Dámské bylinné noční vložky MAXI, Nefritova svěžest, Eco De Viva, TianDe 4 ks v balení Maximální ochrana a pohodlí ve vašich dnech i

2021-05-01 Snail Secret TianDe, šnečí mucin, omlazující a blahodárný sekret hlemýžďů

Milé dámy, znáte ty procedury, kdy jdete do kosmetického salonu a tam vás zkrášlují šneci? Chcete-li pro svoji pleť udělat něco opravdu mi

2021-05-01 jarní AKČNÍ LETÁK TianDe platný od 1.května do 30.června

Jarní akční leták na vybrané produkty platný od 1.května do 30.června Sousta dárků a dodatečných slev až 25%