Nejnovější články

Masážní gel ORTHOPHYT, Altaj Sacral, Ortophyt, Ortofyt TianDe

Publikováno:

Ztuhlé svaly a šlachy, únava, strnulá šíje, migréna, bolavé klouby?

Už k vám spěchá bylinkový lékař Ortophyt!

 

Ortophyt je bratříček Slavitonu a Tekuté náplasti.

Stejně jako oba jmenovaní patří do řady Altaj Sacral.

Je to jako v té pohádce: tři bratři, kteří k sobě patří a každý umí něco jiného.

 

Co umí Ortophyt?

Má hřejivý účinek, proto uleví namoženým svalům a kloubům, prohřeje je a zregeneruje a také je vyživuje.

Harmonizuje ozdravné procesy po úrazech, celkově zmírňuje napětí pohybového aparátu a zlepšuje mikrocirkulaci.

Ortophyt je zkrátka bylinná cesta k úlevě od krátkodobých, ale i dlouhodobých obtíží s klouby a svaly.

Gelem namažeme nejen postižené místo, tedy svaly nebo klouby, ale i jeho okolí,

to znamená ruce i nohy. Ortophyt má úžasné kumulativní účinky, při používání je ale třeba myslet na pravidelnost a důslednost. 

 

Zkušenosti ukázaly, že pomůže i při bolesti hlavy a migréně, skřípnutém nervu, zpomaluje degenerativní průběh nemocných kloubních chrupavek, ulevuje při artroze a artritidě, regeneruje bolavé klouby a namožené svaly po námaze nebo úrazu, podpoří svaly a klouby při nedostatku pohybu, ovšem to neznamená,

že pohyb budeme ignorovat.

Naopak, pro správnou funkci všech tělesných procesů je aktivní pohyb velmi důležitý.

 

 

Použití: Aplikace je velmi snadná, lehkými masážními pohyby nanášíme voňavý gel na místa, která potřebují péči. Je jemný, nelepí, krásně se roztírá a rychle se vstřebává.

Při bolestech zad či kloubů na postižená místa nikdy netlačíme a nepřemlouváme zatuhlé svaly k poslušnosti násilím.

Však mají jistě důvod, proč vypověděly službu.

A my jim musíme pomoct. Pokud si ale nejsme jistí správnými hmaty, můžeme se poradit s masérem, nebo se k němu objednáme na masáž.

Ortophyt si neseme samozřejmě s sebou.

Při chronických obtížích je doporučená čtyřtýdenní kúra, pokud obtíže vymizí dřív, proces ukončíme.

 

 

Ale pozor: pakliže je v místě zánět, pak není Ortophyt vhodným pomocníkem.

Záměna tepla a zimy mohla nadělat pořádnou paseku. Takže pozor – na zánětlivá místa nesmí přijít teplo, protože by zánět akorát rozjelo, takže záněty a akutní zranění chladíme, dlouhodobé problémy a nezánětlivá místa zahříváme.

A pokud si nejsme jistí a váháme, zda nemáme v bolavém místě zánět, doporučujeme nejprve pár dní ošetřovat chladivým Slavitonem a protizánětlivou fytonáplastí Jian Kang, abychom případný zánět zaléčili a jistě je na místě poradit se i s lékařem.

 

 

Složení:


- Máta peprná: Hlavní složkou léčivky je mentol, který vyvolává pocit chladu a znecitlivuje, a tím zabraňuje nepříjemným pocitům jako je svědění a mírná bolestivost způsobená podrážděním. Mimo to také celkově posiluje nervovou soustavu. Je častou součástí různých balzámů, mastí, zubních past a aromaterapeutických přípravků. která obsahuje léčivý mentol, pomáhá tišit bolest a uvolňovat svalové napětí. Nejčastěji se v kosmetice používá v kombinaci s ostatními bylinami.

 

- Blahovičník, známý jako eukalyptus: Síla australského blahovičníku se ukrývá v jeho extraktu eukalyptu. Ten je hojně využíván při masážích pro své příznivé účinky při problémech s namoženými svaly a klouby jako jsou namožená lýtka a bolavá páteř.

 

- Silice z jedle: Získává se z jehličí a šišek často ji využívá lidová medicína a aromaterapie. Její devizou jsou antiseptické, uvolňující a uklidňující účinky,

které podporují prohřívání. Proto se doporučuje při dně, revmatismu

nebo špatném prokrvování namožených svalů a kloubů.

 

- Olivový olej: Je častou součástí hojivých mastí a gelů. Nejenže podporuje bolestivé a nehybné klouby, ale hlavně nedráždí a nevysušuje pokožku.

Pomáhá pozvolnému a plynulému vstřebávání léčivých látek.

 

- Vanillyl Butyl Ether: Organická látka s charakteristickou nasládlou vůní vanilky.

Je štiplavá, pálivá a hřejivá současně. Tyto vlastnosti velmi příznivě působí na receptory bolesti.

 

- Síra: dezinfikuje krev, stimuluje vylučování žluče, pomáhá organismu vzdorovat bakteriím a chrání buněčnou protoplasmu, tedy metabolicky aktivní živou hmotu, která vyplňuje vnitřní část buňky. Také chrání před toxiny a negativními vlivy záření, čímž zpomaluje proces stárnutí. Přináší regeneraci tím, že zabraňuje úbytku kolagenu z organismu, zejména pak z kloubních chrupavek.

 

- Rozmarýn lékařský: Je výjimečný tím, že jako jedna z mála bylin zvyšuje krevní tlak. Velmi dobře zklidňuje, odstraňuje nervové vyčerpání, zlepšuje krevní oběh a odstraňuje pocit chladu v končetinách. Tonizuje cévy, nervovou soustavu, celkově posiluje organismus a potlačuje množení bakterií. Je silně aromatický, proto se nejčastěji používá jako koření a v aromaterapii. Zlepšuje náladu a soustředění. Kosmetika jej využívá pro jeho výrazné čistící účinky, zjemňuje a zklidňuje pleť, působí antisepticky a protizánětlivě.

 

- Propolis: Kdo by neznal tenhle malý včelí zázrak? Jedná se o produkt stavební činnosti včel medonosných ve včelstvech. Propolis má baktericidní či bakteriostatické účinky, které velmi dobře pomáhají při svalové únavě.

Příznivě ovlivňuje i regeneraci namožených kloubů a svalů, používá se také proti kožním plísním, ekzémům nebo k regeneraci kožní tkáně.

 

 

Rada závěrem: Po aplikaci si hlavně nezapomeneme umýt ruce, sáhnout si do oka při ledabylém promnutí není vůbec příjemné, a rukou od Ortophytu je to ještě horší než rukou od Slavitonu.

 

 

online detail produktu zde:  https://tiande.eu/~LHiFa

 

 

Recenze:


Paní R. říká: „Včera jsem zachránila jednoho ufňukánka, když ho bolelo za krkem, protože seděl celý den za volantem. Ortophyt, lehká masáž a když se to vsáklo, nalepila jsem Jian Kang, který nosím pořád u sebe. Ráno mi volal a děkoval, že se skvěle vyspal a bolest je pryč. A já mám nový poznatek: Ortophyt mi krásně zahřál ruce, které jsem měla celé odpoledne studené, a ne a ne je zahřát.“

 

A zkušenost paní Marie: „Dřív jsem mívala třikrát týdně migrénu, to znamenalo třikrát týdně Ibuprofen, který zabíral minimálně. Teď, když cítím, že se blíží migréna, namažu krk Ortophytem a když to nezabere, nalepím Wutong náplast. Většinou si ale vystačím jen s namazáním. Zatím se mi nestalo, že bych musela sáhnout po tabletce. I četnost migrén se snížila tak na jednu za týden.“

 

 

 

Chcete vyzkoušet ?

Zajímá Vás cokoliv jiného ?

Neváhejte mě kontaktovat do zprávy nebo na tel. 721102018

ráda se Vám budu věnovat.

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

 

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.
Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-03-04 čistící čaj s omanem, dary Shambaly, TianDe, detoxikační směs, bolavý žaludek, narušený metabolismus apod.

ČISTÍCÍ ČAJ S OMANEM objem: 30 nálevových sáčků po 1,5 g   Bolavý žaludek? Špatné trávení? Narušený metabolismus? Pak jsme tady sp

2021-02-19 Masážní gel ORTHOPHYT, Altaj Sacral, Ortophyt, Ortofyt TianDe

Ztuhlé svaly a šlachy, únava, strnulá šíje, migréna, bolavé klouby? Už k vám spěchá bylinkový lékař Ortophyt!   Ortophyt je brat

2021-02-19 Tělový krém TEKUTÁ NÁPLAST Altaj Sacral, TianDe, masážní gel

Máte doma sportovce nebo je sport vaším koníčkem? Máte sedavé zaměstnání a bolívají vás klouby? Pracujete často na zahrádce a pak jste