Nejnovější články

FYTOČAJE TianDe - bylinné čaje Shambala TianDe, bylinné směsi

Publikováno:

BYLINNÉ ČAJE SHAMBALY

Tibetské čaje z bylin sbíraných v Altaji v Ujmonském údolí na úpatí hory Bělucha
– v jednom z nejčistších míst na naší planety.
Je zde unikátní energie, půda i voda, a proto mají rostliny velkou sílu a tím i čaje jsou vysoce aktivní a účinné.

Všechny čaje výrazně posilují imunitní systém a zvyšují vitalitu !
BYLINNÝ ČAJ S VRBOVKOU A MARALÍM KOŘENEM PRO MUŽE TianDe

- třezalka tečkovaná, rozmarýn, chmel, listy kopřivy, tráva čekanky, plody divokého šípku

Zvyšuje fyzickou vytrvalost a sexuální aktivitu, zlepšuje látkovou výměnu, má příznivý účinek na mužský organismus. Přispívá k normální funkci močových cest a prostaty, přispívá k duševní a fyzické pohodě. Rovněž podporuje normální funkce kardiovaskulárního systému a přispívá k posílení celého organismu.

dávkování:
1 měsíc – 1x denně BYLINNÝ ČAJ S OSTROPESTŘCEM MARIÁNSKÝM
- květy slaměnky, semena kukuřice a kukuřičné vlasy, plody kmínu, třezalka tečkovaná, rdesno ptačí

Přírodní podpora jater !

Játra jsou velmi důležitým detoxikačním orgánem. Jsou toxicky nejzatíženějším orgánem v našem těle. Mají úzkou spojitost s naším zrakem, se svaly, s protinádorovou imunitou. Odpovídají za zdraví prsní žlázy u žen. Podle potřeby lze detoxikovat játra během celého roku kromě zimy.

Tento čaj chrání játra před otravou, regeneruje poškozené buňky, má protizánětlivé a protikřečové účinky, ochranný účinek při ztučnění jater, při hepatitidě, při cirhóze způsobené alkoholem, léky, radiací, čistí tělo od toxinů, zvyšuje imunitu u HIV pozitivních lidí, zlepšuje metabolismus v těle v každém věku, čistí žlučové průtoky, snižuje viskozitu žluči, zastavuje krvácení, protiparazitní účinek, při zánětech žlučníku. Optimalizuje práci žlučníku, prevence proti tvorbě kamenů, čistí játra od nahromaděných škodlivých látek.

Tento čaj má vliv nejen na játra – posiluje kardiovaskulární systém, zlepšuje sekreci a funkci žaludku a střev, výrazně zlepšuje funkci slinivky břišní, upravuje váhu – vhodný při redukci hmotnosti, posiluje imunitní systém, má protiotokový efekt, protirakovinný účinek, snižuje krevní tlak.

dávkování:
1 měsíc – 1x denně
BYLINNÝ ČAJ S DĚHELEM ČÍNSKÝM A TUŽEBNÍKEM PRO ŽENY
- kořen lopuchu, kořen omanu pravého, kořen lékořice
Chrání játra, slezinu, srdce a prsní žlázy.
Pomáhá při nemocech ženského reprodukčního systému, při problémech s mléčnou žlázou, při zvětšených lymfatických uzlinách v podpaží, při výtocích z bradavek, při hormonální nerovnováze, při zánětlivých procesech, při nepravidelné a bolestivé menstruaci, při premenstruačním syndromu, při neplodnosti, při jakýchkoliv poruchách děložního čípku, posiluje organismus ženy při menopauze, má protinádorové, protizánětlivé a diuretické účinky, zvyšuje produkci mateřského mléka, čistí tělo od toxinů.

dávkování:
1 měsíc – 1x denněBYLINNÝ ČAJ TIBETSKÝ SBĚR
- třezalka tečkovaná, pupeny břízy, květy slaměnky, květy heřmánku
Brání rozvoji vysokého krevního tlaku a kardiovaskulárního onemocnění, čistí a obnovuje funkci tlustého střeva, čistí játra, podporuje ledviny, dodává jim energii, zlepšuje a normalizuje práci slinivky břišní, při zánětech močového měchýře, přispívá ke zlepšení práce všech vylučovacích orgánů, regeneruje nervový systém, zlepšuje pružnost kloubů, zabraňuje vzniku ledvinových a žlučníkových kamenů, výrazně zlepšuje stav cév a žil, normalizuje spánek, zánět průdušek, revmatismus, hemeroidy, protikřečové účinky, odvádí z těla přebytečné soli a snižuje úroveň cholesterolu, zvyšuje metabolismus organismu, zlepšuje trávení, zlepšuje funkci všech životně důležitých orgánů, při redukčních dietách odvádí přebytečnou tekutinu, čistí organizmus od parazitů.

dávkování:
1 měsíc – 1x denně


Výrobky si prohlédnete zde:

BYLINNÝ ČAJ S VRBOVKOU A MARALÍM KOŘENEM PRO MUŽE TianDe

BYLINNÝ ČAJ S OSTROPESTŘCEM MARIÁNSKÝM
BYLINNÝ ČAJ S DĚHELEM ČÍNSKÝM A TUŽEBNÍKEM PRO ŽENY
BYLINNÝ ČAJ TIBETSKÝ SBĚRMáte-li jakýkoliv dotaz, volejte tel. 721 10 20 18 nebo mě kontaktujte na Facebooku :) Budu se Vám ráda věnovat.

Hezký den přeje JANA za tým tianDe-katalog.cz

***********

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.
Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-04-13 Mycí prostředek na nádobí na bázi plodů Mýdelníku

Mycí prostředek na nádobí na bázi plodu Mýdelníku z řady Ecospréra, TianDe     TianDe nabízí přírodní a bezpečný mycí prostředek

2021-04-09 NÁVOD, jak na celkovou detoxikaci a jak začít s fytoterapií, TianDe vložky, bylinné obklady, detox

Často dostávám otázku " JAK " Jak používat ? Jak začít ? Jak to dělat správně, aby to mělo efekt ?   Napadlo mě sepsat návod, "instru

2021-04-09 Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, dary Shambaly, TianDe, mužské zdraví

Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, TianDe obsahuje: 30 nálevových sáčků po 1,5 g   Že se na mužské zdraví zapomíná