Nejnovější články

Funkční komplex Pjaoljan, TianDe , doplněk stravy

Publikováno:

Funkční komplex Pjaoljan

obsah: 30 kapslí

 

Housenice čínská je malá čarodějka.

Ať jí říkáme jakkoli, má na vzhled pleti, vlasů a nehtů nebývalý vliv!

 

Každá žena touží po lesklých a silných vlasech, zdravých a upravených nehtech

a hebké a zářivé kůži.

Aby ne, vždyť chceme být stále krásné, v každém věku, za všech okolností,

zkrátka krasavice. 

Slovo Piaoliang v sobě skrývá krásu. Je to čínský výraz a přesně vystihuje obsah lahvičky se stejným názvem. Tenhle funkční komplex je vyváženým zdrojem vitaminů, minerálů a mnoha dalších látek, které prospívají vlasům a nehtům a současně je chrání před předčasným stárnutím, stejně tak jako pokožku, kterou nejen chrání, ale také zlepšují její vzhled.

 

 

Složení a obsah v jedné tabletě:

- Extrakt z listů zeleného čaje / 120 mg: Zelený čaj je považován za jeden z nejzdravějších nápojů na světě. Obsahuje vitaminy, minerály a kofein, který je oblíbeným životabudičem. Pravidelné pití čaje přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému.

 

- Mikrokrystalická celulóza E 460: zdraví neškodná látka přírodního původu, která se průmyslově získává ze dřeva. Používá se jako zahušťovadlo, náplň žvýkaček nebo cukrovinek.

 

- Želatina (materiál na kapsle): kapsličky jsou vyrobené z hovězí želatiny, pigmentů a barviv vyhovujících požadavkům EU na potravinářské a farmaceutické výrobky.

 

- Taurin / 100 mg: napomáhá ke správnému prokrvení mozku, zvyšuje koncentraci, fyzický výkon, rychlost reakcí a umí připravit tělo na zvýšenou zátěž a současně zachovat pocit pohody

 

- Vitamin C / 22 mg: Je známý také jako kyselina askorbová. Je velmi účinný antioxidant, působí na snížení oxidačního stresu, důležitý je i proto, že pomáhá chránit vitaminy A a E, stejně jako mastné kyseliny před oxidací.

 

- Niacin / 4,8 mg: Je jedním z vitaminů skupiny B, přesněji B3 a je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu. Pomáhá udržovat zdravý mozek a nervové buňky.

 

- Vitamin E / 2 mg: Blahodárně působí na nervovou soustavu, omlazuje pleť a vlasy. Má pozitivní vliv také na sexuální výkonnost. Pomáhá rozšiřovat cévy, má močopudné účinky a umí snížit krevní tlak. Při hojení ran zabraňuje tvorbě hrubých jizev.

 

- Kyselina pantothenová / 1,9 mg: Je označována jako vitamin B5 a přispívá k normálnímu průběhu metabolismu některých hormonů a vitaminu D, udržuje mentální činnost v normě a snižuje únavu a vyčerpání.

 

- Vitamin B6 / 0,5 mg: Je známý jako pyridoxin a je velmi důležitý pro normální funkci nervového systému a kůže, pro tvorbu červených krvinek a protilátek. Úspěšně mírní deprese, astmatické záchvaty i premenstruační syndrom a je účinnou pomocí při pocitech na zvracení, mírní těhotenské nebo cestovatelské nevolnosti, včetně mořské nemoci.

 

- Vitamin B1 / 0,42 mg: Je známý jako thiamin a pro tělo je nezbytný. Hraje velmi důležitou roli v celkové dobré psychické kondici člověka. Jeho nedostatek způsobuje úzkosti, deprese, paranoiu nebo strach a celkový neklid. Je skvělým pomocníkem, jak si udržet dobrou náladu a vyhnout se melancholii, nejistotě a depresi.

 

- Vitamin B2 / 0,42 mg: Je známý jako riboflavin. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Udržuje správnou hladinu železa v krvi a pomáhá k udržení červených krvinek v normě.

 

- Vitamin A / 0,4 mg: Je známý jako retinol. V první řadě zlepšuje vidění za šera a pomáhá také při léčení očních potíží. Podporuje růst a správný vývoj kostí a sliznic.

 

- Kyselina listová / 0,15 mg: Známe ji také jako vitamin B9. Je naprosto nezbytná pro správné fungování organismu, pro těhotné ženy obzvlášť. Chrání cévy a srdce a bojuje tak proti vzniku aterosklerózy. Je účinná také při léčbě depresí.

 

- Biotin / 0,054 mg: Další z vitaminů skupiny B, přesně B7. Říká se mu také „vitamin krásy“. Podporuje správnou funkci metabolismu, působí jako koenzym napomáhající trávení, přičemž rozkládá cukry, tuky a bílkoviny. Dokáže zrychlit zpomalený metabolismus, čímž dochází k rychlejšímu váhovému úbytku.

 

- Vitamin D3 / 0,003 mg: Podílí se na tvorbě kostní hmoty a zabraňuje minerálovému rozvratu kostí. Pomáhá tělu absorbovat vápník ze stravy, proto je jeho užívání, hlavně ve vyšším věku, nezbytné. Jeho užíváním ve značné míře předejdeme zlomeninám a křehnutí kostí. Děti potřebují vitamin D pro prevenci vůči křivici, která je příčinou křivých nohou v důsledku slabých kostí.

 

- Vitamin B12 / 0,0009 mg: Ovlivňuje široké spektrum procesů v organismu, od dělení buněk, přes růst, tvorbu červených krvinek až po přeměnu živin z potravy na využitelnou energii.

 

- Zinek / 4 mg: Zinek patří mezi stopové prvky, což znamená, že pro správný vývoj ho organismu stačí i malé množství. I tak toho umí opravdu hodně: celkově podporuje imunitní systém, přispívá k udržení správného stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky.


- Selen / 0,072 mg: Hraje v našem těle důležitou úlohu v boji proti volným radikálům. Příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu, funkci štítné žlázy, ale také tvorbu spermií. Jeho nedostatek, ale i nadbytek tělu neprospívá. Také ale zmírňuje tvorbu lupů a chrání proti vzniku autoimunitních chorob, například artritidy nebo roztroušené sklerózy. Pomáhá vylučovat z organismu těžké kovy, jako kadmium, rtuť a olovo.

 

- Housenice čínská (prášek) / 20 mg: Říká se jí „tibetská houba“ nebo „tibetský klenot“ a jedná se o zvláštní houbu. Parazituje totiž na housenkách některých motýlů nebo larev hmyzu. Nejprve zapustí do těla hmyzu podhoubí a později z jejího těla vyrůstají dlouhé hnědé plodnice. Setkáme se s ní v Číně, Tibetu, Japonsku nebo ve Vietnamu, všude tam, kde se běžně praktikuje tradiční čínská medicína. Kromě mnoha dalších léčivých účinků posiluje imunitní systém, zlepšuje prokrvení srdce, má protizánětlivý účinek, zlepšuje metabolismus a také paměť. Protože zlepšuje využití kyslíku a zvyšuje odolnost proti dočasnému neprokysličení tkání, je vhodná pro sportovce a potápěče.

 

 

Upozornění: užívá se jedna kapslička denně při jídle po dobu tří až čtyř týdnů. Pokud užíváme imunosupresiva nebo jsme přecitlivělí na některou složku, je nutné užívání Pjaoljanu zkonzultovat s lékařem. Určitě nepřekračujeme doporučenou denní dávku. Pozor: Pjaoljan nenahrazuje pestrou stravu, je pouze jejím doplňkem.

 

Použití:

Doporučená denní dávka: dospělí jednu kapsli denně při jídle. Doporučená délka užití je tři až čtyři týdny.

 

 

online detail produktu: https://tiande.eu/~UpMyG

 

 

Recenze:

Paní Eva říká: „Vždycky se třesu na každou novinku a tak jsem vyzkoušela i Pjaoljan. Zhruba po dvou týdnech jsem si všimla, že mám napnutější pleť a přestaly se mi třepit nehty. Teprve v tu chvíli jsem si pečlivě přečetla složení těch malých kapsliček, které polykám každý den po snídani. Určitě setrvám a budu jej užívat pravidelně a dlouhodobě

 

 

Zaujal Vás tento článek? Potřebujete více informací?

Ozvěte se, budu se Vám věnovat

Ráda Vám během pár minut zařídím zákaznickou kartičku pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %.

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

 

 Autor: Jana Stojanová

Novinky

2022-07-19 Denní vložka ENERGIE ŽIVOTA tianDe, suchý bylinný obklad

Nejsilnější bylinný obklad tianDe = fytovložka ENERGIE ŽIVOTA  je zpět !!! Konečně opět skladem.   Jedná se o mocný nástroj tradičn

2022-07-10 TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva

  TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva váha: 35 g   Tyčinka na odstraňování skvrn na bázi kyslíku je univ

2022-07-10 OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva

  OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva obsah: 650 g   !!! Sen o čistěskvoucím prádle se stává skutečností !!!