Nejnovější články

Extrakt z plodu ostropestřce mariánského s riboflavinem, doplněk stravy, TianDe

Publikováno:

Extrakt z plodu ostropestřce mariánského s riboflavinem, TianDe

obsah: 30 tablet

 

Každý máme svoji soukromou čističku. Umíme se o ni starat?

Játra jsou pro nás nepostradatelná, proto bychom je měli hýčkat a zacházet s nimi opatrně.

 

Co všechno musí zvládnout tahle naše čistička?

 

Zpracovává živiny vstřebané trávicím traktem, vytváří, rozkládá a reguluje hladinu mnoha hormonů, bojuje proti infekcím, které se dostaly do krevního oběhu, přeměňuje živiny na energii, vyrábí žluč nebo ukládá železo, vitaminy rozpustné

v tucích a jiné důležité látky.

Tyhle procesy jsou pro správnou funkci organismu nesmírně důležité,

a jakmile je některý z nich narušen, pocítíme to okamžitě a co víc:

játra jsou v ohrožení! 

Mnoho lidí se mylně domnívá, že se o játra nemusí starat a pokud nemají žádné stravovací zlozvyky, je automaticky všechno v pořádku. Ale tak to není.

Ve skutečnosti je tento orgán velmi zatěžován. Vždyť neutralizuje škodlivé látky, které do těla přicházejí s jídlem, vzduchem, léky, nebo se tvoří přímo v těle samotném.

 

Za nejlepšího pomocníka, obránce a léčitele jater je považován ostropestřec mariánský, který je hlavní složkou komplexu.

 

 

Složení a obsah v jedné tabletě:


- Vitamin B2 / 1 mg: Je známý jako riboflavin. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Udržuje správnou hladinu železa v krvi a pomáhá k udržení červených krvinek v normě.

 

- Sorbitol: v potravinářství se často používá jako náhradní sladidlo pro diabetiky. Má označení E420 a patří mezi bezpečná „éčka“. má příjemně sladkou lehkou chuť. V přírodě jej najdeme třeba v bobulích jeřábu, v hroznovém vínu, obsahují jej jablka, hrušky, švestky nebo třešně.

 

- Lihový a vodný extrakt z plodu ostropestřce mariánského / po 50 mg: Je známý jako Kristova koruna nebo Stříbrný bodlák a je považován za zázračnou bylinu.

 

Od pradávna jej babky kořenářky používaly při léčbě lidí nemocných malárií nebo morem nebo jej „předepisovaly“ jako životabudič.

Ve starověkém Římě byly jeho plody podávány jako lék při chorobách žlučníku a žloutence. Právě v plodu je nejvíc účinné látky – silymarinu, který regeneruje játra, snižuje vysokou hladinu cholesterolu v krvi, pomáhá při otravách alkoholem nebo houbami, ale také při mononukleóze.

Je velmi účinným pomocníkem při detoxikačních kúrách, protože odplavuje z organismu látky, který jej nadměrně zatěžují.

Je vhodný k pročištění také po dlouhodobém nebo nadměrném užívání léků. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje správné trávení a činnost jater a v neposlední řadě přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Přispívá k čištění, ochraně a obnově poškozených jaterních buněk.


- Kyselina citronová: Důležité a bezpečné „éčko“, které je hojně využíváno v potravinářství, a to hlavně pro svoji schopnost regulovat kyselost a zásaditost potravin. Kyselina citronová je důležitá také při konzervaci potravin, protože zabraňuje růstu bakterií, kvasinek a plísní. V našich tabletách plní funkci regulátoru kyselosti.

 

- Emulgátor E470a: Pomáhá jinak nesmísitelným složkám se smísit dohromady. Někdy se mu říká stearan vápenatý, ale to není úplně přesné označení.

Tohle bezpečné „éčko“ v sobě skrývá sodné, hořečnaté, draselné a vápenaté soli mastných kyselin, které jsou běžnými produkty metabolismu tuků v těle.

Vyskytuje se v pekařských výrobcích, ale také například v prášku do pečiva, kostkovém cukru či česnekovém nebo cibulovém granulátu

 

 

on line detail produktu zde: https://tiande.eu/~2n3Jq

 

 

Použití: Doporučená preventivní dávka je jedna tabletka denně. Užíváme ji denně při jídle po dobu tří týdnů. Samozřejmě nepřekračujeme doporučenou denní dávku, protože nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

 

Upozornění: Pakliže jsme přecitlivělí na některou ze složek, budeme se muset bez komplexu obejít, bohužel. Pozor: unikátní komplex nenahrazuje pestrou stravu, je pouze jejím doplňkem.

 

 

Přejete si objednat?

Zajímá Vás cokoliv jiného?

Jsem tu pro Vás.

Ozvěte se na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

ráda se Vám budu věnovat

a pokud ještě nemáte zákaznickou kartičku pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %, během pár minutek Vám vše zařídím...

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

 

 Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-11-29 ROSACEA neboli RŮŽOVKA, Marine Collagen TianDe

Rosacea, česky také růžovka, je nemoc, která se objevuje na obličeji. Její název zní celkem poeticky, ale nenechte se zmýlit. Místo jemné

2021-11-22 příležitost, nabídka spolupráce, můj osobní příběh TianDe

Nabízím prima přivýdělek.   Jsem maminka 3 dětí a pracovat z domova v čase, který si sama určím, je pro mě prioritní.   Jsem páne

2021-11-18 BLACK FRIDAY v TianDe jen VE ČTVRTEK 18.11. a V PÁTEK 19.11. 2021

!!! Už to jede, už to frčí !!! . NÁKUPNÍ HOREČKA JE V PLNÉM PROUDU . !!!!!!!!!! SLEVY AŽ 70% !!!!!!!!!! . BLACK FRIDAY v T