Nejnovější články

Exfoliační maska na rty Pěnivý koktejl TianDe

Publikováno:

Exfoliační maska na rty Pěnivý koktejl

 

objem: 12 ml

 

 

Naše rty si zaslouží dokonalou péči, nemyslíte, dámy?

 

Naše rty potřebují stejnou péči jako pokožka kolem očí a obličeje.

Pokožka kolem rtů je velmi tenká a jemná. Obsahuje totiž jen tři až šest vrstev buněk, na rozdíl od ostatní pokožky obličeje, která obsahuje až šestnáct vrstev buněk. Pokožka na rtech je velmi citlivá a má mnoho nervových zakončení a nemá vlastní ochranné vlastnosti proti UV záření.

Proto se o ni musíme starat stejně pravidelně jako o pokožku kolem očí.

  

Pěnivý koktejl je unikátní peelingová maska velmi aktivně pečuje o rty,

pokožku vyživuje a hydratuje, dělá naše rty hebké, jemné, sametové a vláčné.

 

Obsahuje výtažky z papáji, bazalky, z broskve a mnoha dalších přírodních zdrojů

a aplikace je velmi jednoduchá.

 

Používáním této masky oddálíme proces stárnutí a vysychání rtů. Ocení to i dámy, které se často líčí, a to už při aplikaci rtěnky nebo lesku, kdy jsou rty hladké a nemají šupinky, které často tvoří nerovnosti při líčení.

 

 

Složení:

- Papája: vyživuje, zjemňuje a zvlhčuje pokožku, vytváří ochranný film, udržuje optimální vlhkost u suché, šupinaté, hrubé a stárnoucí pokožky.

 

- Japonský zimolez: blahodárně působí na nervovou soustavu, omlazuje pleť a vlasy. Má pozitivní vliv také na sexuální výkonnost. Pomáhá rozšiřovat cévy, má močopudné účinky a umí snížit krevní tlak. Při hojení ran zabraňuje tvorbě hrubých jizev. Současně vyživuje, regeneruje a zpomaluje proces stárnutí pokožky.

 

- Bílá vrba: vytvoří pomyslný štít před paprsky UVA a UVB. Tím chrání pokožku před zarudnutím a popáleninami způsobenými UV paprsky, současně také předčasným stárnutím.

 

- Broskev: rozjasňující přísada na rostlinné bázi. Pomáhá zesvětlit jizvičky a stopy po akné, stařecké skvrny a další pigmentové nedostatečnosti, pomáhá se sjednocením melaninových nerovností. Melanin je barevná látka, kterou známe jako pigment, obsažená v kůži vlasech nebo oční duhovce. Jeho množství určuje zbarvení, například hnědé oči nebo černé vlasy a jeho intenzita se zvyšuje vlivem ultrafialového záření.

 

- Komplex „Aquasil“: účinný zvlhčovač vyrobený z přírodních rostlinných a minerálních složek, změkčuje a regeneruje pokožku a zabraňuje její dehydrataci.

 

- Perilla křovitá: jednoletou léčivku známe spíš jako čínskou bazalku. Vypadá jako kombinace máty a kopřivy a roste volně v horských oblastech Číny a severní Indie. Používáme ji nejen při silném zahlenění, tísni na hrudi, nevolnosti nebo dušnosti, ale také na tlumení příznaků senné rýmy, zvláště pak slzení, svědění oči a vodnaté rýmy. Dobré výsledky přináší jako součást masti používané na různé alergické ekzémy.

Perilla je přírodní je antioxidant s protizánětlivými a antialergenními účinky.

 

- Pivoňka s mléčnými květy: výtažek z kořene pivoňky je vynikajícím antioxidantem, dodává pokožce hydrataci, tonizuje, podporuje její regeneraci a omlazovací proces.

 

- Japonský pepř: Sansho no Kona neboli japonský pepř byl uctívaný již v dávnověku, často byl používán jako oběť bohům. Vůbec není příbuzný pepře černého, tenhle keř se jmenuje žlutodřev peprný a jeho plody jsou červenohnědé tobolky, které se suší. Jeho domovinou je jihovýchodní Asie. Výtažek z japonského pepře je vynikajícím antiseptikum a zmírňuje podráždění pokožky.

 

- Japonský koptis: koptis najdeme v horách Číny nebo Vietnamu, případně také v oblasti Indie. Moderní medicína jeho léčebných účinků nevyužívá. Tradiční čínská medicína ale ví, že má silné antibakteriální účinky, zevně je vhodné jej přikládat na popáleniny, kožní vředy, hnisavé záněty kůže nebo akné. Výtažek z koptisu stimuluje imunitu buněk a zvlhčuje pokožku v hlubokých vrstvách.

 

- Bentonit: přírodní jíl, působící jako silný přírodní detoxikant, který proniká hluboko do struktury pokožky, účinně a šetrně odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty

 

 

Použití: Stačí na čistou pokožku rtu jeden hrášek masky a rozetřeme na rtech. Během deseti vteřin začne maska pěnit. Pěnu necháme působit pět minut a potom rty omyjeme a osušíme, nakonec je důležité natřít na rty balzám, skvělý je například náš balzám s bambuckým máslem. Masku můžeme používat až třikrát týdně.

 

 

Detail produktu zde: https://tiande.eu/~AfgNa

 

 

Zaujal Vás tento produkt ?

Zajímá Vás cokoliv jiného ?

Jsem tu pro Vás a ráda se Vám budu věnovat, zavolejte na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

a pokud ještě nemáte zákaznickou kartičku pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %, během pár minutek Vám vše zařídím...

 

Sc úctou Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

 

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

 

 Autor: Jana Stojanová

Novinky

2022-07-19 Denní vložka ENERGIE ŽIVOTA tianDe, suchý bylinný obklad

Nejsilnější bylinný obklad tianDe = fytovložka ENERGIE ŽIVOTA  je zpět !!! Konečně opět skladem.   Jedná se o mocný nástroj tradičn

2022-07-10 TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva

  TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva váha: 35 g   Tyčinka na odstraňování skvrn na bázi kyslíku je univ

2022-07-10 OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva

  OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva obsah: 650 g   !!! Sen o čistěskvoucím prádle se stává skutečností !!!