Nejnovější články

Citrokalcevit, TianDe, doplněk stravy

Publikováno:

Funkční komplex Citrokalcevit

Obsah: 60 tablet

 

Bolestivá menstruace?

Složité období klimakteria?

Zubní kazy?

Řešení obtíží je na dosah!


Citrokalcevit je doslova léčivá lahvička. Obsahuje totiž šedesát tabletek,

které pomohou tam, kde to naše tělo potřebuje.

Díky vysokému obsahu vitamínů a prospěšných látek přivede do normálu řadu tělních systémů. Proč nás něco trápí a něco nás bolí?

Protože tělu něco schází. Kromě bolestivé menstruace, klimakterických stavů,

které mnoho žen zná a klidně by se bez nich obešly, kazivosti zubů nebo bolavých kloubů, spolehlivě vyřeší také potíže s osteoporózou, nespavostí nebo lámavými nehty. Je šetrný k organismu, takže nepřekyselí žaludek a dobře jej přijímají děti od sedmi let věku, senioři, ale také těhotné maminky.

Už nebuďte kyselí a vyzkoušejte Citrokalcevit.

  

 

Složení a obsah v jedné tabletě:

- Vitamin A / 0,225 mg: Je známý jako retinol. V první řadě zlepšuje vidění za šera a pomáhá také při léčení očních potíží. Podporuje růst a správný vývoj kostí a sliznic.

 

- Vitamin B6 / 0,3 mg: Je známý jako pyridoxin a je velmi důležitý pro normální funkci nervového systému a kůže, pro tvorbu červených krvinek a protilátek. Úspěšně mírní deprese, astmatické záchvaty i premenstruační syndrom a je účinnou pomocí při pocitech na zvracení, mírní těhotenské nebo cestovatelské nevolnosti, včetně mořské nemoci.

 

- Vitamin D3 / 0,002 mg: Podílí se na tvorbě kostní hmoty a zabraňuje minerálovému rozvratu kostí. Pomáhá tělu absorbovat vápník ze stravy, proto je jeho užívání, hlavně ve vyšším věku, nezbytné. Jeho užíváním ve značné míře předejdeme zlomeninám a křehnutí kostí. Děti potřebují vitamin D pro prevenci vůči křivici, která je příčinou křivých nohou v důsledku slabých kostí.

 

- Kyselina listová / 0,09 mg: Známe ji také jako vitamin B9. Je naprosto nezbytná pro správné fungování organismu, pro těhotné ženy obzvlášť. Chrání cévy a srdce a bojuje tak proti vzniku aterosklerózy. Je účinná také při léčbě depresí. Přispívá k normální krvetvorbě a ke zmírnění únavy a vyčerpání.

 

- Vápník / 80 mg: Vápník odpovídá za tvrdost a pevnost našich kostí a zubů.

Právě ty jsou zároveň jeho největší zásobárnou, kam si organismus sáhne, když je příjem vápníku příliš nízký na to, aby uspokojil potřebné tělesné funkce.

To znamená, že se v případě nedostatku musí z kostí uvolnit, jeho obsah v nich se sníží a kosti pak mohou řídnout a snadno se lámou. Proto je důležité na příjem vápníku myslet, zejména ve spojení s dalšími látkami.

 

- Vitamin B1 / 0,25 mg: Je známý jako thiamin a pro tělo je nezbytný.

Hraje velmi důležitou roli v celkové dobré psychické kondici člověka.

Jeho nedostatek způsobuje úzkosti, deprese, paranoiu nebo strach a celkový neklid.

Je skvělým pomocníkem, jak si udržet dobrou náladu a vyhnout se melancholii, nejistotě a depresi.

 

- Vitamin B2 / 0,25 mg: Je známý jako riboflavin. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Udržuje správnou hladinu železa v krvi a pomáhá k udržení červených krvinek v normě.

 

- Niacin / 3 mg: Je jedním z vitaminů skupiny B, přesněji B3 a je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů. Má spoluúčast na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu. Pomáhá udržovat zdravý mozek a nervové buňky.

 

- Vitamin B12 / 0,0006 mg: Ovlivňuje široké spektrum procesů v organismu, od dělení buněk, přes růst, tvorbu červených krvinek až po přeměnu živin z potravy na využitelnou energii.

 

- Vitamin C / 14 mg: Je známý také jako kyselina askorbová. Je velmi účinný antioxidant, působí na snížení oxidačního stresu, důležitý je i proto, že pomáhá chránit vitaminy A a E, stejně jako mastné kyseliny před oxidací.

 

- Vitamin E / 1,6 mg: Blahodárně působí na nervovou soustavu, omlazuje pleť a vlasy. Má pozitivní vliv také na sexuální výkonnost. Pomáhá rozšiřovat cévy, má močopudné účinky a umí snížit krevní tlak. Při hojení ran zabraňuje tvorbě hrubých jizev.

 

- Kyselina pantothenová / 1,25 mg: Je označována jako vitamin B5 a přispívá k normálnímu průběhu metabolismu některých hormonů a vitaminu D, udržuje mentální činnost v normě a snižuje únavu a vyčerpání.

 

- Biotin / 0,033 mg: Další z vitaminů skupiny B, přesně B7. Říká se mu také „vitamin krásy“. Podporuje správnou funkci metabolismu, působí jako koenzym napomáhající trávení, přičemž rozkládá cukry, tuky a bílkoviny. Dokáže zrychlit zpomalený metabolismus, čímž dochází k rychlejšímu váhovému úbytku.

 

 

Upozornění:

Citrokalcevit není určen pro děti do sedmi let. Určitě nepřekračujeme doporučenou denní dávku a jsme-li přecitlivělí na některou složku, budeme si muset tento přípravek odpustit. Jedná se o doplněk stravy, nenahrazuje tedy pestrou stravu.

 

Dávkování:

Děti od sedmi do čtrnácti let užívají jednu tabletu po jídle, mladiství a dospělí čtyři tablety denně a těhotné maminky tři tablety denně.

 

Recenze:

Paní Růžena vyzkoušela Citrokalcevit a byla zpočátku skeptická. Nakonec ale skoro se studem říká: „Mrzí mě, že jsem tomu nevěřila, ale já taková jsem. Nepodléhám reklamám a když zkouším něco nového, jsem zpočátku takový nevěřící Tomáš.

Byla jsem asi v půlce lahvičky, když jsem pocítila, že jsou moje nehty pevnější. Navíc jsem měla svoje dny a tentokrát byly mnohem víc snesitelnější, než kdy předtím. Ale je pravda, že od té doby co si v prvních dnech lepím do podbřišku Jian Kang, už mě břicho skoro nebolí. Rozhodně jsem ale Citrokalcevit doporučila všem kamarádkám. Je prostě skvělý!“

 

 

online detail produktu zde: https://tiande.eu/~wAvwK

 

 

Potřebujete více informací?

Chcete objednat?

Ozvěte se na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

ráda se Vám budu věnovat a pokud ještě nemáte zákaznickou kartičku

pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %, během pár minutek Vám vše zařídím...

 

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

 

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

 

 

 Autor: Jana Stojanová

Novinky

2022-07-19 Denní vložka ENERGIE ŽIVOTA tianDe, suchý bylinný obklad

Nejsilnější bylinný obklad tianDe = fytovložka ENERGIE ŽIVOTA  je zpět !!! Konečně opět skladem.   Jedná se o mocný nástroj tradičn

2022-07-10 TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva

  TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva váha: 35 g   Tyčinka na odstraňování skvrn na bázi kyslíku je univ

2022-07-10 OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva

  OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva obsah: 650 g   !!! Sen o čistěskvoucím prádle se stává skutečností !!!