Nejnovější články

čistící čaj s omanem, dary Shambaly, TianDe, detoxikační směs, bolavý žaludek, narušený metabolismus apod.

Publikováno:

ČISTÍCÍ ČAJ S OMANEM

objem: 30 nálevových sáčků po 1,5 g

 

Bolavý žaludek? Špatné trávení? Narušený metabolismus? Pak jsme tady správně!


Naše tělo je vystaveno nejen stresu a pracovnímu vypětí, ale také je denně zatěžováno toxickými látkami, které si ani neuvědomujeme.

Nejsou to jen zplodiny a prach v ovzduší, mnoho nežádoucích látek totiž pozřeme

i s potravinami. Například v obilí, ovoci, zelenině, mléku nebo masu můžeme narazit na pesticidy. Sice ve stopovém množství, ale mohou se tam vyskytnout.

Používají se jako ochrana rostlin při průmyslovém pěstování.

Stejně tak se mohou objevit radioizotopy nebo těžké kovy.

I když pravděpodobnost je malá, stát se to může. Z obalů, ve kterých jsou balené potraviny, mohou zůstat stopy plastických hmot, nejčastěji PVC nebo polystyrénu. 

Nezní to hezky, ale tyhle skutečnosti nás obklopují. Proto je nesmírně důležitá každoroční jarní detoxikační kúra, kterou odplavíme z těla škodlivé látky.

Každý organismus se s tím ale popere jinak. Některý zkrátka nečeká na detox

a vzpouzí se kdykoli mu není dobře. Například bolavým žaludkem, zažívacími obtížemi a problémy trávicího traktu.

Abychom těmto nepříjemnostem předešli, měli bychom si dopřát čistící směs,

jejíž hlavní složkou je oman pravý. Bylinky v ideálně vyvážených poměrech, přispívají ke koordinované činnosti trávicího systému, to znamená, že odvádí nežádoucí látky z těla pryč ještě dřív, než se stihnou dostavit obtíže.

Složení:

- Oman pravý (oddenek a kořen) / 900 mg: Domovinou omanu je Kavkaz odkud se postupně rozšířil do celého světa. Samotný jej používáme především při nemocech dýchacího ústrojí. Tahle léčivka v sobě ukrývá éterický olej helenin, hořčiny, silice, pektiny a také inulin, který se používá jako náhražka cukru.

Tlumí dráždění ke kašli, uvolňuje hleny. Užívá se při léčení černého kašle, chronického kašle nebo astmatu. Můžeme jej užít také pro zmírnění příznaků senné rýmy. Pomůže při poruchách trávení a narušeném metabolismu, podporuje tvorbu žluči a žaludečních šťáv, působí antiparaziticky, to znamená, že odčervuje.

Je doporučován jako podpůrný prostředek při léčbě cukrovky.

 

- Máta peprná (list) / 675 mg: Hlavní složkou léčivky je mentol, který vyvolává pocit chladu a znecitlivuje, a tím zabraňuje nepříjemným pocitům jako je svědění

a mírná bolestivost způsobená podrážděním. Mimo to také celkově posiluje nervovou soustavu. Je častou součástí různých balzámů, mastí, zubních past

a aromaterapeutických přípravků. která obsahuje léčivý mentol,

pomáhá tišit bolest a uvolňovat svalové napětí.

 

- Kasie sennová, známá jako list senny (list) / 675 mg: List senny má silný projímavý účinek. Proto by se neměl užívat při neprůchodnosti střev nebo u lidí s chronickými potížemi trávícího ústrojí či při akutních zánětlivých střevních onemocněních. Naopak je vhodná při krátkodobé léčbě zácpy, při nutnosti akutního vyprázdnění střev před diagnostickým, endoskopickým nebo rentgenovým vyšetřením.

 

- Lékořice lysá (oddenek a kořen) / 450 mg: Velmi se osvědčila při obtížích s dýcháním, protože výborně odhleňuje a tím usnadňuje vykašlávání.

Upravuje látkovou výměnu a podporuje činnost nadledvinek. Můžeme ji s klidem použít při jakéhokoli zánětlivého onemocnění. Její léčivé účinky působí i při žloutence, neboť umí potlačit virus, který ji vyvolal. Lékořice umí zregenerovat slinivku, která je spojnicí se všemi sliznicemi. To znamená, že máme-li potíže třeba se žaludkem, musíme posílit slinivku. Kromě toho přináší úlevu i při menstruačních

a klimakterických obtížích, pomáhá udržovat průchodnost cév a tím předcházet srdečním onemocněním. Celkově zvyšuje odolnost imunitního systému.

 

- Koriandr setý (plod) / 50 mg: Je prokázané, že obsahové látky koriandru podporují tvorbu žaludečních kyselin a tím pozitivně ovlivňují trávení, zvláště tučných jídel, a také zabraňují plynatosti.

Koriandr v různých podobách se podává k úlevě při těžkosti v žaludku a žaludečních křečích. Má ozdravné účinky také při střevních parazitech a částečně uleví při zácpě a zmírňuje bolest břicha.

 

- Semínko lnu setého, známé jako lněné semínko / 450 mg: Pomůže při poruchách trávení, například při zácpě, poškození nebo zánětu tlustého střeva, syndromu dráždivého tračníku, žaludečních vředech, zánětu žaludku a střev,

také při poruchách srdce a cév, včetně vysokého cholesterolu, kornatění tepen neboli ateroskleróze nebo vysokého krevního tlaku.

 

- Heřmánek pravý (květ) / 450 mg: Heřmánek pomůže při nadýmání, křečích, střevním poruchám nebo žaludečních potížích. Často se přidává do žaludečních čajů, kde se kombinuje s dalšími bylinkami. Pomáhá při kašli, rýmě a nachlazení, kdy je nejlepší jako horký čaj, ideálně přislazený medem. Při ucpaných dýchacích cestách je doporučená inhalace heřmánkového odvaru.

 

- Šípek (plod) / 450 mg: Šípky jsou hned po rakytníku nejbohatším přírodním zdrojem vitaminu C. Obsahují třísloviny, sacharózu, pektin, kyselinu citronovou

a jablečnou, flavonoidy a také vitaminy skupiny B, vitamin K, fosfor, vápník, draslík nebo hořčík. Výrazně posilují imunitu.

 

 

Použití: Sáček s bylinkami přelijeme dvěma deci vroucí vody a necháme deset minut odstát. Pijeme třikrát denně po jídle. Doporučená doba užívání je dva týdny, během které nepřekračujeme denní dávkování.

 

Upozornění: Pokud jsme na některou složku přecitlivělí, asi si budeme muset tento čaj odepřít, ale za zkoušku to stojí. Pro těhotné a kojící maminky, ale také pro jedince trpící průjmy však vhodný není. Určitě je dobré konzultovat jeho užívání s lékařem. A ještě jedno upozornění: jedná se o doplněk stravy, čili jej nebudeme používat jako náhradu plnohodnotné a vyvážené výživy.

 

 

Online detail produktu zde: https://tiande.eu/~tBoym

 

 

Potřebujete více informací?

Chcete objednat?

Ozvěte se na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

ráda se Vám budu věnovat

a pokud ještě nemáte zákaznickou kartičku pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %, během pár minutek Vám vše zařídím...

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

 

 

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-04-13 Mycí prostředek na nádobí na bázi plodů Mýdelníku

Mycí prostředek na nádobí na bázi plodu Mýdelníku z řady Ecospréra, TianDe     TianDe nabízí přírodní a bezpečný mycí prostředek

2021-04-09 NÁVOD, jak na celkovou detoxikaci a jak začít s fytoterapií, TianDe vložky, bylinné obklady, detox

Často dostávám otázku " JAK " Jak používat ? Jak začít ? Jak to dělat správně, aby to mělo efekt ?   Napadlo mě sepsat návod, "instru

2021-04-09 Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, dary Shambaly, TianDe, mužské zdraví

Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, TianDe obsahuje: 30 nálevových sáčků po 1,5 g   Že se na mužské zdraví zapomíná