Nejnovější články

Bylinná směs Trávy Altaje, dary Shambaly, TianDe, zdravé ledviny

Publikováno:

Bylinná směs TRÁVY ALTAJE

obsahuje: 30 nálevových sáčků po 1,5 g

 

Společný jmenovatel – zdravé ledviny


Nesprávné fungování ledvin, pokud jej budeme přehlížet, může vést až k jejich selhávání. Pravdou je, že do určité chvíle vlastně ani nemusíme tušit, že se něco děje, protože nás nic nebolí.

Ledviny začnou selhávat v okamžiku, kdy se v těle začnou hromadit odpadní látky. Vzniká nerovnováha sodíku, draslíku, vápníku a fosforu a organismus špatně zpracovává i vitamin D.

První, čeho si všimneme a co nás v první chvíli ani moc neznepokojuje,

jsou mírné otoky na rukách či nohách a také kolem očí.

Co nás už může vystrašit, je moč zabarvená do růžova nebo mírně do hněda,

která hodně pění. Zabarvení způsobuje krev unikající do močového ústrojí.

A to je jasné znamení, že něco není v pořádku.

V takovém případě zpravidla vyhledáme lékaře. 

Abychom ale předešli obtížím, a naopak ledviny posílili, není nic jednoduššího než si dopřát týdenní bylinkovou kúru. Fialová krabička v sobě skrývá směs bylinek ve správně vyvážených poměrech, které jsou každá jiná, ale spolu tvoří přesně to,

co našim ledvinám pomůže – udrží je zdravé a v kondici.

Tělo se lépe zbavuje toxinů a nezadržuje vodu ani soli, které by mu uškodily. Pojďme je pít preventivně, ať všechno funguje, jak má!

 

Složení:

- Heřmánek lékařský (květ) / 180 mg (12 % obsahu): Heřmánek pomůže při nadýmání, křečích, střevním poruchám nebo žaludečních potížích.

Často se přidává do žaludečních čajů, kde se kombinuje s dalšími bylinkami. Pomáhá při kašli, rýmě a nachlazení, kdy je nejlepší jako horký čaj,

ideálně přislazený medem. Při ucpaných dýchacích cestách je doporučená inhalace heřmánkového odvaru. Ženy ocení jeho příznivé účinky na děložní křeče,

při poruchách menstruace a jiných ženských obtížích, ale také při zánětech močových cest.

 

- Růže šípková (plod) / 375 mg (12 % obsahu): Šípek je cenným zdrojem vitaminu C, který významně posiluje imunitní systém, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, regeneruje a posiluje cévy, předchází vzniku parodontózy a celkově chrání organismus. Kromě vitamínu C ale obsahuje také vitaminy skupiny B a provitamin A. Šípek má svíravý, protikrvácivý, močopudný a očišťující účinek.

Nemá žádné vedlejší účinky, jen mějme na paměti, že je močopudný.

 

- Truskavec ptačí (nať) / 225 mg (15 % obsahu): Jako jedna z mála bylin vyhání a rozpouští močové kameny a jako jedna z mála bylin zvyšuje krevní tlak.

Má protizánětlivé a močopudné účinky.

Čaj z této bylinky je výborný při onemocnění kloubů, dně, revmatismu i při některých ženských obtížích, zvláště pak při silném menstruačním krvácení

a výtoku.

 

- Zimozelen okoličnatý (kořen) / 195 mg (13 % obsahu): U nás patří mezi nejohroženější rostliny, protože vlivem kyselých dešťů téměř vyhynul.

Velmi příznivě působí na ledviny, močové cesty a gynekologické orgány,

normalizuje kyselost moči, má dezinfekční a antiseptický účinek a je močopudný. Pomáhá odvádět usazené soli z těla, má příznivý vliv na zažívací orgány, upravuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje chuť k jídlu a fyzickou výkonnost.

 

- Trubkovec tyčinkovitý (list) / 225 mg (15 % obsahu): Také se mu říká osinatý

a trochu připomíná kočičí vousy. Napomáhá k lepší činnost jater, rovná metabolismus sacharidů v organismu a má velmi dobrý vliv na správnou funkci močové soustavy, a to hlavně močového měchýře a ledvin. Je totiž velmi účinné diuretikum, tedy odvádí z těla přebytečnou vodu.

Proto je doporučován při otocích způsobených špatnou funkcí ledvin, při zjištění bílkoviny v moči a také jako pomocník pro odvádění kyseliny močové z těla,

kterou nedokážou přirozeně vyloučit ledviny. Zvýšená hladina kyseliny močové v krvi vede k ukládání krystalů její soli do kloubů, šlach a ledvin.

Uložené krystaly vyvolávají silně bolestivé zarudnutí,

které může přejít do akutního záchvatu dny neboli pakostnice.

 

- Bříza bělokorá (list) / 150 mg / (10 % obsahu): List břízy je velmi účinným diuretikem, tedy odvádí z těla přebytečnou vodu.

Často je doporučován při dně a revmatismu, také při onemocnění močových cest a ledvin. Léčivka má také potopudné účinky, což je výhodou při odvádění solí z organismu. Bříza také snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Pro svoje vlastnosti se velmi dobře hodí pro jarní očistnou kúru.

 

- Rozmarýn lékařský neboli rozmarýna (list) / 75 mg (5 % obsahu): Už ve středověku byl symbolem lásky a manželství, ale také smrti i nepomíjivosti.

Proto, že se mu daří v mořských oblastech, nazývali jej starověcí Římané mořskou růží. Rozmarýn je výjimečný tím, že jako jedna z mála bylin zvyšuje krevní tlak. Velmi dobře zklidní, odstraňuje nervové vyčerpání, zlepšuje krevní oběh a odstraňuje pocit chladu v končetinách. Tonizuje cévy, nervovou soustavu

a celkově posiluje organismus. Ale mějme na paměti, že má močopudné a potopudné účinky, tak aby nás to nevylekalo.

Také ulevuje křečím zažívacího ústrojí a uvolňuje větry, upravuje menstruační cyklus, pomáhá při ženských chorobách a léčí poševní výtoky.

Natírání pokožky rozmarýnovou tinkturou zlepšuje její prokrvení,

pomůže při bolestech svalů a nervů. Lékařský výzkum z roku 2014 potvrdil,

že rozmarýn funguje jako účinná prevence rakoviny jater, prsu, konečníku

a tlustého střeva.

 

 

Použití: Sáček s bylinkami přelijeme dvěma deci vroucí vody a necháme deset až patnáct minut odstát. Pijeme dvakrát denně šálek po jídle. Doporučená doba užívání je týden a pak si dáme týden přestávku. Určitě nepřekračujeme denní dávkování.

 

Recenze:

Paní Ilona se cítila divně. Měla pocit, že se jí přifoukly prsty

a když jí nešel sundat snubní prstýnek, který obyčejně snadno z prstu stáhla, vylekalo ji to. „Říkala jsem si, že musí být řešení, aniž bych běžela k lékaři. Obzvlášť v téhle době se mi opravdu nechtělo sedět v čekárně.

Rozhodla jsem se, že zkusím Trávy Altaje a když nepocítím zlepšení,

zavolám lékařce. Podle návodu jsem pila šálek čaje po snídani a po obědě

a po týdnu jsem prstýnek z prstu krásně stáhla tak, jako dřív. To mě neskrytě potěšilo, ale po týdenní pauze jsem opakovala zase týden s bylinkami.

Protože mi v krabičce zbyly dva sáčky, dala jsem si ještě jeden den navrch.

Cítím se skvěle a určitě to zopakuji. Navíc má čaj výbornou chuť

a už teď se na něj zase těším!“

 

Upozornění: Pokud jsme na některou složku přecitlivělí, asi si budeme muset tento čaj odepřít. Stejně tak v případě, když máme předepsané léky.

Určitě je dobré konzultovat jeho užívání s lékařem.

Bylinná směs není vhodná ani pro těhotné a kojící maminky.

A ještě jedno upozornění: jedná se o doplněk stravy, a to znamená, že jej nebudeme používat jako náhradu plnohodnotné a vyvážené výživy.

 

 

Detail produktu zde: https://tiande.eu/~x2mZD

 

 

Zaujala Vás tato nabídka ?

Chcete objednat?

Nebo Vás zajímá cokoliv jiného ?

Ráda se Vám budu věnovat, ozvěte se.

S úctou Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

 

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

 Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-04-13 Mycí prostředek na nádobí na bázi plodů Mýdelníku

Mycí prostředek na nádobí na bázi plodu Mýdelníku z řady Ecospréra, TianDe     TianDe nabízí přírodní a bezpečný mycí prostředek

2021-04-09 NÁVOD, jak na celkovou detoxikaci a jak začít s fytoterapií, TianDe vložky, bylinné obklady, detox

Často dostávám otázku " JAK " Jak používat ? Jak začít ? Jak to dělat správně, aby to mělo efekt ?   Napadlo mě sepsat návod, "instru

2021-04-09 Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, dary Shambaly, TianDe, mužské zdraví

Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, TianDe obsahuje: 30 nálevových sáčků po 1,5 g   Že se na mužské zdraví zapomíná