Nejnovější články

Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, dary Shambaly, TianDe, mužské zdraví

Publikováno:

Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, TianDe

obsahuje: 30 nálevových sáčků po 1,5 g

 

Že se na mužské zdraví zapomíná? My ne! Víme, jak na to, aby bylo v rovnováze

 

Muži často brblají, že čajíčky jsou pro ženský, ale přesto potají chodí a upíjejí.

Proto je tahle směs určena právě jim. Bylinky, které obsahuje, mají pozitivní účinek na mužský organismus. Především udržují správnou funkci močových cest, přispívají k normální funkci prostaty, ale také k duševní a fyzické pohodě.

Navíc posilují imunitu a funkci kardiovaskulárního systému, zvyšují potenci

a sexuální aktivitu mužů.

Sportovci jistě ocení, že směs zvyšuje fyzickou vytrvalost a vitalitu. 

Složení:

- Vrbovka úzkolistá (nať) / 300 mg (20 % obsahu): Někdy se jí říká vrbka a používá se hlavně při nervovém vypětí. Uklidňuje, odstraňuje napětí a podrážděnost, zmírňuje bolest hlavy a navozuje mírnou únavu, proto se podává při nespavosti. Má protizánětlivé účinky, kterých se využívá při zažívacích problémech, průjmech a zánětech v močovém ústrojí. Dobře poslouží také při zánětech střev a žaludku. V neposlední řadě chrání sliznice ústní dutiny i trávicího ústrojí. 

- Maralí kořen (kořen) / 300 mg (20 % obsahu): Svoje jméno získal podle jelena marala, kterému se někdy říká také kavkazský. Žije v horách střední Asie, jižní Sibiře a severního Mongolska a tuhle bylinku často vyhledává, protože mu dodává sílu a výdrž. Maralí kořen posiluje odolnost organismu a zvyšuje jeho obranyschopnost. Působí proti stresu, pomáhá tělu vyrovnat se s náhlými změnami počasí i klimatu. Je velmi vhodným doplňkem při léčení dlouhodobých onemocnění a pooperačních stavů. Odstraňuje pocit únavy a dodává tělu energii. Také snižuje krevní cukr, tuk i cholesterol. Rozšiřuje periferní cévy a zlepšuje krevní oběh. Někda se mu říká také parcha léčivá nebo parcha sibiřská.

 

- Třezalka tečkovaná (nať) / 225 mg (15 % obsahu): Známe ji třeba jako bylinu Svatého Jana nebo laskavé koření. Staré přísloví praví, že je stejně nemožné péct chléb bez mouky jako léčit lidi bez třezalky. Přispívá k duševní rovnováze, povzbudí nás duševně i fyzicky, pomůže navodit optimální relaxaci a zdravý spánek. V chladném období zklidní dýchací cesty a usnadní dýchání. Posiluje imunitu, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém a pomáhá překonávat stres. Mimo to všechno dodává pokožce důležitý vitamin A. Výrazně podporuje krevní oběh, zklidňuje pokožku a napomáhá jejímu hojení. Obsahuje bioflavonoid rutin, jehož hlavním zdrojem je pohanka. Je důležitý pro posílení krevních kapilár, zvyšuje pružnost cév a pomáhá i při léčbě hemoroidů. Třezalka působí lehce analgeticky, proto se často používá při pohmožděninách, výronech a na problémy s otoky.

Ale pozor: po použití třezalky bychom měli zůstat ve stínu, mohla by přivodit spáleniny od sluníčka eventuelně způsobit vznik pigmentových skvrn.

 

- Kopřiva dvoudomá (list) / 225 mg (15 % obsahu): Má dobrý vliv na slinivku břišní, proto napomáhá čištění krve a krvetvorbě. Snižuje obsah cukru v krvi, léčí nemoci a záněty močových cest a chorobné zadržování močení. Je vhodná pro jarní detoxikační kúry, protože současně vyvolává dobrý průběh stolice. Lidové léčitelství doporučuje používat tinkturu proti chorobám jater a žlučníku, sleziny, také proti tumoru sleziny, při zahlenění žaludku a dýchacích orgánů, při žaludečních křečích, vředech střev a chorobách plic. Kopřiva působí léčivě proti tvorbě ledvinového a močového kamene a písku.

 

- Čekanka obecná (nať) / 150 mg (10 % obsahu): Naše babičky kořenu čekanky říkaly cikorka nebo německá káva, protože se z ní v poválečném období vyráběla náhrada kávy. V naší směsi je ale nať, která má příznivý vliv na nemocná játra a žlučník, a také bolesti při ledvinových a žlučových kamenech. Je mírně močopudná a trochu projímá, zároveň vyplavuje z organismu přebytečnou žluč, při otravách jater působí jako protijed. Zlepšuje chuť k jídlu, podporuje činnost celé trávicí soustavy a používá se též jako doplněk do čajových směsí při cukrovce. Doporučuje se i lidem, kteří mají velmi citlivý žaludek nebo trpí žaludečními vředy.

 

- Růže šípková (plod) / 150 mg (10 % obsahu): Šípek je cenným zdrojem vitaminu C, který významně posiluje imunitní systém, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, regeneruje a posiluje cévy, předchází vzniku parodontózy a celkově chrání organismus. Kromě vitamínu C ale obsahuje také vitaminy skupiny B a provitamin A. Šípek má svíravý, protikrvácivý, močopudný a očišťující účinek. Nemá žádné vedlejší účinky, jen mějme na paměti, že je močopudný.

 

- Chmel otáčivý (květ) / 75 mg (5 % obsahu): Pivník, jak se chmelu říká, má především mírně sedativní, tedy zklidňující účinky. To je důvod, proč se dává do čajů na spaní, pro zklidnění, při nervozitě nebo jakémkoli nervovém podráždění, ale také na zklidnění pohlavního pudu. Také pomáhá při trávení a žaludečních potížích. Působí mírně močopudně a antibakteriálně. Také uvolňuje křeče a zmírňuje klimakterické obtíže.

 

- Rozmarýn lékařský neboli rozmarýna (list) / 75 mg (5 % obsahu): Už ve středověku byl symbolem lásky a manželství, ale také smrti i nepomíjivosti. Proto, že se mu daří v mořských oblastech, nazývali jej starověcí Římané mořskou růží. Rozmarýn je výjimečný tím, že jako jedna z mála bylin zvyšuje krevní tlak. Velmi dobře zklidní, odstraňuje nervové vyčerpání, zlepšuje krevní oběh a odstraňuje pocit chladu v končetinách. Tonizuje cévy, nervovou soustavu a celkově posiluje organismus. Ale mějme na paměti, že má močopudné a potopudné účinky, tak aby nás to nevylekalo. Také ulevuje křečím zažívacího ústrojí a uvolňuje větry, upravuje menstruační cyklus, pomáhá při ženských chorobách a léčí poševní výtoky. Natírání pokožky rozmarýnovou tinkturou zlepšuje její prokrvení, pomůže při bolestech svalů a nervů. Lékařský výzkum z roku 2014 potvrdil, že rozmarýn funguje jako účinná prevence rakoviny jater, prsu, konečníku a tlustého střeva.

 


Použití: Sáček s bylinkami přelijeme dvěma deci vroucí vody a necháme deset až patnáct minut odstát. Pijeme jednou denně šálek po jídle. Doporučená doba užívání je tři až čtyři týdny, a určitě nepřekračujeme denní dávkování.

 

Upozornění: Jedinci přecitlivělí na některou z bylinek si budou nejspíš muset tento čaj odepřít. Stejně tak v případě, když mají předepsané léky. Určitě je dobré konzultovat jeho užívání s lékařem.

Není doporučeno užívat jej při otocích ledvinového či srdečního původu (obsahuje kopřivu), při nespavosti, srdeční arytmii a zvýšeném krevním tlaku, při projevech aterosklerozy, při zvýšeném nervovém vypětí a podráždění.

 

Bylinná směs není vhodná ani pro těhotné a kojící maminky. A ještě jedno upozornění: jedná se o doplněk stravy, a to znamená, že jej nebudeme používat jako náhradu plnohodnotné a vyvážené výživy.

 

 

Detail produktu zde: ...

 

 

Potřebujete více informací?

Chcete objednat?

Ozvěte se na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

ráda se Vám budu věnovat

a pokud ještě nemáte zákaznickou kartičku pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %, během pár minutek Vám vše zařídím...

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-05-08 Dámské bylinné NOČNÍ VLOŽKY MAXI Eco De Viva TianDe, Nefritova svěžest

Dámské bylinné noční vložky MAXI, Nefritova svěžest, Eco De Viva, TianDe 4 ks v balení Maximální ochrana a pohodlí ve vašich dnech i

2021-05-01 Snail Secret TianDe, šnečí mucin, omlazující a blahodárný sekret hlemýžďů

Milé dámy, znáte ty procedury, kdy jdete do kosmetického salonu a tam vás zkrášlují šneci? Chcete-li pro svoji pleť udělat něco opravdu mi

2021-05-01 jarní AKČNÍ LETÁK TianDe platný od 1.května do 30.června

Jarní akční leták na vybrané produkty platný od 1.května do 30.června Sousta dárků a dodatečných slev až 25%