Nejnovější články

Bylinná směs s ostropestřcem mariánským, dary Shambaly, TianDe, játra, podrážděnost

Publikováno:

Játra jsou nezastupitelným, přesto však nejzatíženějším orgánem a pro život jsou nepostradatelná.

Slouží nám jako soukromá čistička, protože z organismu vylučují odpadní a cizorodé látky, které nejsou rozpustné ve vodě a nemohou být vyloučeny ledvinami. Přepravním prostředkem těchto látek (rozpustných v tucích) je žluč.

Snadno je přepraví do dvanáctníku, odkud po průchodu tenkým a tlustým střevem odejdou z těla spolu se stolicí. 

S játry je to stejné, jako s naší domácí čističkou. Aby správně fungovala, neucpávala se a nerozbila, musíme ji čas od času vyčistit. Játra taky musíme vyčistit. Pokud by totiž neunesla toxickou zátěž, hledala by pomoc jinde, u jiných orgánů. Jejich selhávání má pak neblahý vliv na ledviny, slezinu, pohlavní orgány a prostatu, zrak nehty…… A v neposlední řadě se špatná funkce jater podepíše i na našem chování. Máme návaly vzteku, jsme zlí a podráždění, a vlastně k tomu nemáme žádný hmatatelný důvod. Ano – naše játra volají o pomoc, protože sami si nepomohou. My to ale umíme, máme přece bylinnou směs s ostropestřcem, kterou doplníme detoxikačními náplastmi, tělovými solemi a alespoň desetidenním odhodláním něco zásadního změnit. To „něco“ je naše zdraví a stojí na vrcholu pomyslné pyramidy. A protože je to to nejcennější, co máme, je naší povinností se o to starat. Stačí otevřít tuhle zeleno-bílou krabičku…..  

Složení:

- Kukuřice setá (blizna neboli čnělka) / 225 mg (15 % obsahu): Sušené střapečky z kukuřičného klasu mají v čerstvém stavu mírně nasládlou chuť. Dbají na to, aby funkce trávicího traktu, močových cest a srdíčka byly v normálu a nedocházelo k odchylkám.


- Kmín kořenný (plod) / 150 mg (10 % obsahu): Je považován za jedno z nejstarších používaných evropských koření a používali jej už ve starověku. Kmín je jednoznačně nejlepším pomocníkem proti křečím trávicího traktu a nadýmání. Uklidňuje podrážděný žaludek a napomáhá lepšímu trávení, podporuje činnost žlučníku a jater, pomáhá obnovit střevní mikroflóru po užívání antibiotik nebo při onemocnění kvasinkami nebo plísněmi, ale také aktivuje správné proudění lymfy. Uvolňuje také plicní křeče, proto je doporučován astmatikům, aby si jím okořenili snídani.

 

- Ostropestřec mariánský (plod) / 225 mg (15 % obsahu): Je známý jako Kristova koruna nebo Stříbrný bodlák a je považován za zázračnou bylinu. Od pradávna jej babky kořenářky používaly při léčbě lidí nemocných malárií nebo morem nebo jej „předepisovaly“ jako životabudič. Ve starověkém Římě byly jeho plody podávány jako lék při chorobách žlučníku a žloutence. Právě v plodu je nejvíc účinné látky – silymarinu, který regeneruje játra, snižuje vysokou hladinu cholesterolu v krvi, pomáhá při otravách alkoholem nebo houbami, ale také při mononukleóze nebo. Je velmi účinným pomocníkem při detoxikačních kúrách, protože odplavuje z organismu látky, který jej nadměrně zatěžují. Je vhodný k pročištění také po dlouhodobém nebo nadměrném užívání léků. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje správné trávení a činnost jater a v neposlední řadě přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

 

- Smil písečný (květ) / 225mg (15 % obsahu): Ve starém Rusku byl označován za bylinu nesmrtelnosti. Pověst praví, že správnou byla pouze taková rostlina, která rozkvetla modře. Používá se při virových a chronických zánětech jater, dolních cest močových a vyrážkách, eliminuje také riziko vzniku žlučníkových kamenů, zánětu žlučníku a žlučovodů, mírní křeče a celkově zlepšuje metabolismus.

 

- Třezalka tečkovaná (nať) / 225mg (15 % obsahu): Známe ji třeba jako bylinu Svatého Jana nebo laskavé koření. Staré přísloví praví, že je stejně nemožné péct chléb bez mouky jako léčit lidi bez třezalky. Přispívá k duševní rovnováze, povzbudí nás duševně i fyzicky, pomůže navodit optimální relaxaci a zdravý spánek. V chladném období zklidní dýchací cesty a usnadní dýchání. Posiluje imunitu, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém a pomáhá překonávat stres. Mimo to všechno dodává pokožce důležitý vitamin A. Výrazně podporuje krevní oběh, zklidňuje pokožku a napomáhá jejímu hojení. Obsahuje bioflavonoid rutin, jehož hlavním zdrojem je pohanka. Je důležitý pro posílení krevních kapilár, zvyšuje pružnost cév a pomáhá i při léčbě hemoroidů. Třezalka působí lehce analgeticky, proto se často používá při pohmožděninách, výronech a na problémy s otoky. Ale pozor: po použití třezalky bychom měli zůstat ve stínu, mohla by přivodit spáleniny od sluníčka.

 

- Truskavec ptačí (nať) / 225mg (15 % obsahu): Tuhle prastarou léčivku s jemnými žlutobílými kvítky známe také jako rdesno ptačí. Odedávna sloužila hlavně k zastavení krvácení, dnes využíváme hlavně jejích stahujících účinků, a to hlavně při katarech žaludku a střev, průjmech a dalších onemocněních trávicího traktu. Jako jedna z mála bylinek truskavec vyhání a rozpouští močové kameny. Má také mírné protizánětlivé a močopudné účinky. Pomůže při onemocněních kloubů, při revmatismu a dně a také při silném menstruačním krvácení a při poševním výtoku. Poslouží také při léčbě tuberkulózy a chronickém onemocnění dýchacích cest.

 

- Meduňka lékařská (nať) / 225mg (15 % obsahu): Staří Římané o ní říkali, že je hvězda včel, které ji milují a vždycky milovaly. V sedmnáctém století se stala součástí karmelitánských kapek, které vyráběli pařížští karmelitánští mniši. Recepturu si však přísně střežili a jediné, co byli ochotni vyzradit, byla informace, že je to směs bylinek a vzácného koření. Meduňka je doporučována pacientům s astmatem, protože má výrazně tlumivé účinky. Užíváme ji také při srdečních neurózách a celkovém neklidu organismu. Je výjimečná svojí vlastností nepůsobit jen na psychiku a nervy, ale prospívá všem orgánům. Oceníme ji především při nespavosti, pocitu bušení srdce, při špatném trávení a zažívání, záchvatech dávivého kašle, při migréně, ale také při oparech.

 

 

Použití: Sáček s bylinkami přelijeme dvěma deci vroucí vody a necháme deset až patnáct minut odstát. Pijeme jeden šálek jednou denně po jídle. Doporučená doba užívání je tři až čtyři týdny, a určitě nepřekračujeme denní dávkování. Obecně mějme na paměti, že bylinné směsi se nemají míchat. To znamená, že po vypití téhle krabičky si dáme dva týdny pauzu a nasadíme si jinou směs. Třeba s jetelem pro zdravý kardiovaskulární systém, nebo ženský čaj pro posílení rovnováhy urogenitálního systému nebo kterýkoli jiný.

 

 

Recenze:

Paní Dana říká: „S detoxem jsem dlouho otálela, moc jsem tomu nevěřila. Dnes mě mrzí, že jsem byla takový nevěřící „Tomáš“. Už po dvou dnech lepení náplastí a pití čaje jsem se cítila méně unavená, ale hlavně se mi srovnalo vyprazdňování, nemohla jsem si dojít na velkou a bolelo mě břicho a víte, jak je to otravné? Čaj s ostropestřcem jsem si úplně zamilovala. Sice není tak lahodný jako ženský čaj, ale to je právě ta hořkost ostropestřce. Jsem ráda, že jsem potkala TianDe, protože přesně tohle mi chybělo – udělat pro sebe zásadní věc a za přijatelnou cenu. Ale člověk nemůže všechno přepočítávat na peníze. S TianDe investuji do svého zdraví, a to mi dává smysl! Na každý detox se těším jako malá holka!“

 

 

Upozornění: Protože obsahuje smil písečný, není směs vhodná při neprůchodnosti žlučovodů a žlučových kamenech. Protože obsahuje třezalku tečkovanou, není směs vhodná pro citlivé jedince, obzvlášť proto, že v kombinaci s přímým slunečním zářením by mohla bylinka vyvolat nepříjemné reakce. V případě, že máme předepsané léky, budeme si muset čaj odepřít. Určitě je dobré konzultovat jeho užívání s lékařem. Bylinná směs není vhodná ani pro těhotné a kojící maminky. A ještě jedno upozornění: jedná se o doplněk stravy, a to znamená, že jej nebudeme používat jako náhradu plnohodnotné a vyvážené výživy.

 

 

Detail produktu zde: https://tiande.eu/~rl6Ad

 

 

Potřebujete více informací?

Chcete objednat?

Ozvěte se na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

ráda se Vám budu věnovat

a pokud ještě nemáte zákaznickou kartičku pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %, během pár minutek Vám vše zařídím...

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

 

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-04-13 Mycí prostředek na nádobí na bázi plodů Mýdelníku

Mycí prostředek na nádobí na bázi plodu Mýdelníku z řady Ecospréra, TianDe     TianDe nabízí přírodní a bezpečný mycí prostředek

2021-04-09 NÁVOD, jak na celkovou detoxikaci a jak začít s fytoterapií, TianDe vložky, bylinné obklady, detox

Často dostávám otázku " JAK " Jak používat ? Jak začít ? Jak to dělat správně, aby to mělo efekt ?   Napadlo mě sepsat návod, "instru

2021-04-09 Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, dary Shambaly, TianDe, mužské zdraví

Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, TianDe obsahuje: 30 nálevových sáčků po 1,5 g   Že se na mužské zdraví zapomíná