Nejnovější články

Bylinná směs s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy, dary Shambaly, TianDe, ženské zdraví

Publikováno:

Bylinná směs s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy

obsahuje: 30 nálevových sáčků po 2 g

 

I ženské tělo musí být v rovnováze, aby pracovalo tak, jak má!

 

Ženské tělo prochází v průběhu života mnoha změnami a etapami.

Některé z nich jsou náročné fyzicky, jiné spíš vyčerpají organismus psychicky. Každopádně ale je třeba o něj pečovat už od mládí.

S přibývajícím věkem se objevuje i řada obtíží. Od těch, které za půl dne pominou, až po ty závažnější. Jistě bychom neměly brát na lehkou váhu rady lékaře, ale než se k němu rozběhneme, dopřejme si bylinnou směs s děhelem čínským a tužebníkem, která blahodárně působí na ženské zdraví. Obsahuje bylinky v přesně vyvážených poměrech, tak, jak to ženské tělo potřebuje. 

Kombinace bylin přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému, podporuje imunitu, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

 

Rovněž přispívá k udržení pohodlí před a v průběhu menstruace.

Má výrazné protizánětlivé účinky, proto se doporučuje pít 2x denně (mezi jídly, nikdy ne na noc) při zánětu močových cest.

 

Pomůže také při problémech s mléčnou žlázou, při snížené imunitě, při výtocích z bradavek, při bolestech prsní žlázy nebo jejímu zduření, při hormonálních poruchách, přináší úlevu při chronických nezánětlivých onemocnění prsu a v neposlední řadě je výborným společníkem v období přechodu.

 

 

Složení:
- Děhel čínský (kořen) / 400 mg (20 % obsahu): Děhel známe častěji jako anděliku, ale také se mu říká ženský ženšen. Patří mezi byliny, kterým nevadí ani slaná mořská voda. Všechny části léčivky jsou silně aromatické, ostré a nahořklé chuti. Léčí žaludeční potíže, stimuluje srdce, reguluje činnost štítné žlázy,

pomáhá při revmatismu a bolesti svalů, podporuje vylučování moči, pocení

a vykašlávání, používá se pro zmírnění křečí a zlepšuje chuť k jídlu.

Pomáhá proti nevolnosti při jízdě autem, podporuje trávení, funkci žaludku,

žlučníku a slinivky břišní, prokrvuje vnitřní orgány a tím pomáhá při pocitu studených rukou s nohou. Posiluje imunitu při chřipce a horečce, pomáhá odhlenit plíce a průdušky, ulevuje při ucpaném nosu, uvolňuje nosní dutiny a ocení ji především ženy - pomáhá při zpožděné menstruaci a tlumí menstruační bolesti, přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, přináší úlevu při chronických nezánětlivých onemocnění prsu a také v období menopauzy.

 

- Lopuch větší (kořen) / 300 mg (15 % obsahu): Babí kořen, Bodlák nebo Čumbrk

- to všechno je lopuch. Jeho nejdůležitější schopností je, že umí čistit krev a je samozřejmým pomocníkem při detoxikaci. To jej řadí mezi výborné rostlinné léky na všechny druhy kožních chorob. Používáme jej zevně i vnitřně. Další ceněnou vlastností lopuchu je schopnost mírného rozpouštění močových a žlučových kamenů. Má projímavý a potopudný účinek a posiluje organismus při jarní únavě.

 

- Tužebník jilmový (nať) / 300 mg (15 % obsahu): Říká se mu také chlapice nebo tavolník a výborně dezinfikuje, rychle zatahuje a hojí rány i povrchová zranění, pomáhá léčit horečky, odřeniny, opary, afty a další virové neduhy. Hlavním činitelem, který obsahuje, je kyselina acetylsalicylová, kterou známe z acylpirinu, do kterého se získává právě z tužebníku. Jenže tahle pilulka nám může překyselit žaludek, což u tužebníku nehrozí.

 

- Dobromysl obecná (nať) / 300 mg (15 % obsahu): Od nepaměti jí byla připisována kouzelná moc. Za dávných časů lidé věřili, že kytička dobromysle natrhaná na svátek svatého Jana, pomůže přičarovat lásku a po celý rok ochrání lidi i jejich zvířata před nemocemi. Proto patří mezi takzvané "svatojánské kvítí". navozuje klid a pohodu, proto se často používá k léčbě nemocí nervového původu. Podporuje trávení a vylučování žluči, mírní nadýmání a křeče, podporuje krevní oběh, pomáhá při bolesti v krku, kašli a zahlenění, ulevuje od bolesti hlavy, zahání migrénu, stavy melancholie a celkově posiluje organismus.

Sušené listy smíchané s medem můžeme použít na modřiny.

Pro své aseptické a protizánětlivé účinky ji používá i lidové léčitelství.

Žvýkání listů ulevuje při bolestech zubů. Díky vonným silicím má dobromysl protikřečové účinky a ozvláštní koupele a obklady, uplatní se také v kloktadlech

a ústních vodách při zánětech dásní. Ovšem není vhodná pro děti a kojící maminky. Však dobromysl dobře známe i z kuchyně, oregano má doma většina hospodyněk.

 

- Heřmánek pravý (květ) / 300 mg (15 % obsahu): Heřmánek pomůže při nadýmání, křečích, střevním poruchám nebo žaludečních potížích. Často se přidává do žaludečních čajů, kde se kombinuje s dalšími bylinkami. Pomáhá při kašli, rýmě a nachlazení, kdy je nejlepší jako horký čaj, ideálně přislazený medem.

Při ucpaných dýchacích cestách je doporučená inhalace heřmánkového odvaru.

Ženy ocení jeho příznivé účinky na děložní křeče, při poruchách menstruace

a jiných ženských obtížích, ale také při zánětech močových cest.

 

- Oman pravý (kořen) / 200 mg (10 % obsahu): Domovinou omanu je Kavkaz odkud se postupně rozšířil do celého světa. Samotný jej používáme především při nemocech dýchacího ústrojí. Tahle léčivka v sobě ukrývá éterický olej helenin, hořčiny, silice, pektiny a také inulin, který se používá jako náhražka cukru.

Tlumí dráždění ke kašli, uvolňuje hleny. Užívá se při léčení černého kašle, chronického kašle nebo astmatu. Můžeme jej užít také pro zmírnění příznaků senné rýmy. Pomůže při poruchách trávení a narušeném metabolismu, podporuje tvorbu žluči a žaludečních šťáv, působí antiparaziticky, to znamená, že odčervuje.

Je doporučován jako podpůrný prostředek při léčbě cukrovky.

 

- Lékořice lysá (oddenek a kořen) / 100 mg (5 % obsahu): Podporuje imunitní systém, správné trávení, stav kloubů, pokožky a dýchacího systému, udržuje v dobré kondici močový systém a přispívá k duševnímu klidu.

 

 

Použití: Sáček s bylinkami přelijeme dvěma deci vroucí vody a necháme deset minut odstát. Preventivně pijeme jednou denně šálek po jídle. Doporučená doba užívání je tři až čtyři týdny, a určitě nepřekračujeme denní dávkování.

 

 

Recenze:

Paní Renáta podstoupila v říjnu 2020 hysterektomii. Odstranili jí dělohu, vaječníky a vejcovody. Pro ženu to znamená jediné – že už nikdy neotěhotní a vstupuje do klimakteria, tedy přechodu, s kterým souvisí hormonální změny. „Už do nemocnice jsem si vezla jemný gel pro intimní péči, s kterým si myju už i vlasy a když jsem po šesti dnech přijela domů, začala jsem používat denní vložky s fytomembránou „Energie bylin“, které jsem střídala slipovými vložkami koloidním stříbrem. K tomu jsem denně pila šálek „ženského čaje“ a je bylo mi tak dobře, že jsem to ani nečekala. Rekonvalescence probíhala překvapivě dobře. Po dvou týdnech jsem šla do práce a po šesti týdnech jsem byla na kontrole u lékaře a ten konstatoval, že se všechno zahojilo báječně.“ Dodává ještě, že se nejvíc bála návalů, náladovosti a podrážděnosti, tedy symptomů, které klimakterium často provází.

„Nic takového se nedostavilo. Uběhlo pár měsíců a je mi úplně skvěle.“

 

Paní Eva má tuhle zkušenost: „Před půl rokem mě začalo nejdřív pobolívat levé prso, postupně byla bolest palčivější. Z odborných článků jsem věděla, že může přijít bolest hlavy, únava a že se stav sám nezlepší. Ale k lékaři se mi nechtělo. Řekla jsem si, že zkusím pít „ženský čaj“ a když se stav nebude lepšit, půjdu k lékaři. Byla jsem si vědoma, že možná riskuju a přiběhnu pak do ordinace s ošklivým zánětem prsu. Začala jsem pít bylinnou směs a zpočátku se nedělo nic závratného. Po pár dnech začala bolest polevovat a pomalu ustupoval i tlak v prsu a mohla jsem se i dotknout bradavky. Pila jsem čaj celý měsíc, tedy jednu krabičku a bylo mi natolik dobře, že jsem k lékaři nešla.“

 

Upozornění: Pokud jsme na některou složku přecitlivělí, asi si budeme muset tento čaj odepřít. Stejně tak v případě, když máme předepsané léky. Určitě je dobré konzultovat jeho užívání s lékařem. Bylinná směs není vhodná ani pro těhotné a kojící maminky. A ještě jedno upozornění: jedná se o doplněk stravy, a to znamená, že jej nebudeme používat jako náhradu plnohodnotné a vyvážené výživy.

 

Detail produktu zde: https://tiande.eu/~M3NlY

 

 

 

Chcete vyzkoušet ?

Ozvěte se mi na tel. 721102018 nebo napište zprávu,

a ráda Vám (během pár minutek) zařídím zákaznickou kartičku pro nákup se slevou víc než 30 % oproti běžným prodejním cenám...

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.Autor: Jana Stojanová

Novinky

2021-04-13 Mycí prostředek na nádobí na bázi plodů Mýdelníku

Mycí prostředek na nádobí na bázi plodu Mýdelníku z řady Ecospréra, TianDe     TianDe nabízí přírodní a bezpečný mycí prostředek

2021-04-09 NÁVOD, jak na celkovou detoxikaci a jak začít s fytoterapií, TianDe vložky, bylinné obklady, detox

Často dostávám otázku " JAK " Jak používat ? Jak začít ? Jak to dělat správně, aby to mělo efekt ?   Napadlo mě sepsat návod, "instru

2021-04-09 Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, dary Shambaly, TianDe, mužské zdraví

Bylinná směs s vrbovkou a maralím kořenem pro muže, TianDe obsahuje: 30 nálevových sáčků po 1,5 g   Že se na mužské zdraví zapomíná