Nejnovější články

Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím a bylinami z tajgy, TianDe, Dr, Tajga

Publikováno:

Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím a bylinami z tajgy

objem: 120 g

 

Aby bílá byla bílá, použijeme černou.

A budeme se zdravě smát!


Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím je jedinečný vynález.

Dřevěné uhlí odstraňuje pigmentovaný zubní plak a pomáhá odvádět nežádoucí bakterie z ústní dutiny.

 

Naproti tomu výtažek z bylin z tajgy (jalovce, bergenie a šalvěje) posiluje a zklidňuje dásně, zlepšuje jejich stav při problémech s parodontem,

zanechává svěží dech a pomáhá předcházet vzniku zubního kamene. 

Navíc obsahuje koloidní stříbro, které zabraňuje množení bakterií.

Na rozdíl od ostatních zubních past je tahle černá.

Aby ne, když obsahuje uhlí.

I přes svoji barvu obnovuje přirozenou bělost zubů, skvěle a poměrně rychle odstraňuje povlak od kávy či čaje.

Navíc udržuje svěží dech, neobsahuje fluor a je vhodná i pro citlivé dásně.

 


Složení:

- Bergenie tučnolistá: mnohá zahradnice se zlobí, že se „tahle kytka“ množí jako blázen. Velké zelené a dost nevzhledné suché černé listy a růžové květy, celkem běžný obrázek z našich zahrad. Ale to, že pomáhá při nachlazení a zánětech, rozpouští močové kameny, zlepšuje funkci jater nebo podporuje trávení, to už ví málokdo. Báby kořenářky v dávných časech věděly, že výtažek z bergénie má protizánětlivý, hojivý a antibakteriální účinek a funguje jako přírodní aspirin či „lék“ na ředění krve. Vědecké pokusy prokázaly, že díky obsahu kyseliny acetylsalicylové má stejný účinek jako acylpyrin. A to je pro péči o zuby a ústní dutinu úplně ideální.

 

- Dřevěné uhlí: navrací zubům jejich přirozenou bělost. Částice dřevěného uhlí jemně čistí zubní sklovinu, aniž by ji poškodily. Plak, který odstraníme běžným mechanickým třením, nasají částečky uhlí, které pasta obsahuje.

 

- Koloidní stříbro: zajímavostí je jistě fakt, že stříbro používali už ve starém Řecku nebo Římě, a to jako ochranu před nežádoucími mikroorganismy. Vypozorovali totiž, že potraviny vydrží ve stříbrných nádobách déle. Pokud neměli nádoby, vkládali do mléka či jiných nápojů alespoň jednu stříbrnou minci. Používání stříbrných příborů mělo také svoje opodstatnění, a to nejen ukázat, že je rodina bohatá. Mělo přispět k prevenci infekčních chorob. Na stolech renesančních šlechticů se prý dokonce objevovaly slánky s mletým stříbrem. V době druhé světové války se stříbro běžně užívalo jako lék proti infekčním chorobám. Dnes se často používá ve formě koloidního roztoku. Koloidní znamená, že je jedna látka rozptýlená, nikoli však rozpuštěná ve druhé. V našem případě jsou mikročástice stříbra rozptýlené v destilované vodě. Tyto částice jsou sice ještě menší, než viry nebo bakterie, ale dokážou do bakterie nebo viru proniknout a zničit je.

 

- Jalovec sibiřský: výtažek z jalovce silné antiseptické vlastnosti a dodává dechu příjemnou vůni

 

- Šalvěj: je považována za jednu nejdůležitějších léčivých rostlin. Její široké léčebné využití ocenili lidé už ve středověku. Některé národy ji používali na vykuřování prostor po epidemiích a nemocech. Její krásné fialové květy šíří trochu hořkou, kořenitou vůni. Šalvěj byla slavnou léčivkou od pradávna. Jedno rčení z doby před sedmi sty lety praví: „Proč by měl člověk zemřít, když v zahradě roste šalvěj?“. Jméno této bylinky je totiž z latinského slova „salvare“, což znamená vyléčit nebo spasit. Je velmi ceněná hlavně pro svoje antibakteriální a dezinfekční vlastnosti. Zabraňuje množení škodlivých mikrobů, zabraňuje otokům sliznic a podporuje mikrocirkulaci v tkáních. Posiluje dásně a působí preventivně proti zánětům.

 

Použití: Zuby čistíme dvakrát denně a pozor: nepolykáme.

 

Detail produktu zde: https://tiande.eu/~m3yYE

 

 

 

Poznámka: Výborným doplňkem zubní pasty,

a to kterékoli, je „chytrý“ doplněk pro sněhobílý úsměv,

a tím je ZUBNÍ KARTÁČEK „BAMBUSOVÉ UHLÍ“ se super tenkými štětinkami a obsahem dřevěného uhlí.

 

Díky extra měkkým a tenkým štětinám je ideální pro jedince s citlivou sklovinou. Obsažené uhlí má působí antibakteriálně, navrací zubům přirozený bílý odstín, pomáhá zbavit se nepříjemného zápachu a plaku. Kartáček je potřeba vyměnit, pokud došlo k poškození jeho štětin. Doba používání zubního kartáčku by neměla přesahovat tři měsíce.

 

Detail produktu zde: https://tiande.eu/~7vS6n

 

 

 

Recenze:

Paní Květa používá zubní kartáček u druhý rok. Nemůže si jej vynachválit. „Hrozně mě baví, jak mám krásně hladké zuby bez plaku. Musela jsem, samozřejmě, vyzkoušet i černou pastu, je to novinka a novinky miluju.

A jsem úplně nadšená. Tuhle kombinaci už si ponechám napořád. Konečně mám v puse naprosto komfortní pocit!“

 

 

Potřebujete více informací?

Chcete objednat?

Ozvěte se na tel. 721102018 nebo napište zprávu, ráda se Vám budu věnovat

a pokud ještě nemáte zákaznickou kartičku pro nákup za VIP ceny,

tedy se slevou víc než 30 %, během pár minutek Vám vše zařídím...

 

 

Těším se Jana Stojanová – Zlatá ředitelka TianDe

 

 

-----------------------------------

autorka článku: Renáta Šťastná

-----------------------------------

**************

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

 

Tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

 

 Autor: Jana Stojanová

Novinky

2022-07-19 Denní vložka ENERGIE ŽIVOTA tianDe, suchý bylinný obklad

Nejsilnější bylinný obklad tianDe = fytovložka ENERGIE ŽIVOTA  je zpět !!! Konečně opět skladem.   Jedná se o mocný nástroj tradičn

2022-07-10 TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva

  TYČINKA NA ODSTRAŇOVÁNÍ SKRVN NA BÁZI KYSLÍKU TianDe, EcoDeViva váha: 35 g   Tyčinka na odstraňování skvrn na bázi kyslíku je univ

2022-07-10 OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva

  OXI HIT BĚLIČ & A ODSTRAŇOVAČ SKVRN tianDe, EcoDeViva obsah: 650 g   !!! Sen o čistěskvoucím prádle se stává skutečností !!!