Přidejte se

TianDe znamená v překladu « nebeská dokonalost » a celá myšlenka vychází z tradiční čínské medicíny. 

TianDe je unikátní kosmetika a produkty pro zdraví, které jsou vyráběny dle originálních tisíce let starých léčivých receptur Tibetu, Číny a Altaje ....

Produkty obsahují vysoké procento přírodních aktivních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí a harmonizují lidský organismus. 
Kosmetika obsahuje ingredience z léčivých bylin ( ženšen, lotos, zázvor… ), složky živočišného původu ( hadí tuk, ovčí placenta, šnečí mucin, kolagen… ), éterické oleje ( z jasmínu, ylang ylang, rozmarýnu…) a minerály ( zlato, stříbro, perly…). 
Bylinky jsou sbírány jen v určitých obdobích, dle lunárního kalendáře pro co největší účinek. 
Voda používaná v kosmetice TianDe je získávána z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Vysoká kvalita našich produktů TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2000.


TianDe je ruská firma, která funguje od roku 2007, na českém trhu je zhruba od roku 2012 … 


TianDe má velmi rychlý účinek, a zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky. Dovede stimulovat k činnosti naše vlastní buňky, i když jsou už tzv. "spící"… 
Tiande umí doslova tyto buňky "probudit" a aktivovat, aby zase začaly "pracovat". 

TianDe obsahuje spoustu účinných přírodních látek, jejichž účinek je v čínské medicíně už po tisíciletí a mají energetický náboj… 
TianDe kosmetika dovede "nabít" pleť i jedince velkou energií, a to hned napoprvé a účinek je znát již při prvním použití.


Na těchto stránkách naleznete náš katalog, který si můžete nejen prohlédnout, ale také z tohoto katalogu TianDe objednat ;-)

 

UPOZORNĚNÍ:

ZKUŠENOSTI A MOŽNOST UŽÍVÁNÍ A APLIKACE UVEDENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU SESBÍRÁNY ZE ZKUŠENOSTÍ A POSTŘEHŮ NAŠICH KLIENTŮ,

NEJEDNÁ SE O OFICIÁLNÍ STANOVISKO KORPORACE TIANDE.

TOTO NEJSOU OFICIÁLNÍ STRÁNKY SPOLEČNOSTI TIANDE.

Pokud by se Vám naše výrobky zalíbily natolik, že byste je chtěli nabízet a prodávat dál, neváhejte nám napsat ;-)

TianDe nabízí možnost přivýdělku, který se časem může stát i hlavním zaměstnáním.
Budeme se Vám plně věnovat.

TianDe svým zákazníkům i obchodníkům nabízí jednu z největších provizí, které u kosmetiky v České republice jsou ...

rozdělení TianDe podle řady :-)

"20 30 40"
Active Life
Aloe Rich
Altai Sacral
Asian Beauty
Bio Rehab
Botoluxe
Baby Bambo 
Collagen Active
Dolce Vita
Dual System
Ecosphere
Energie bylin
Fucoidan
Hadí tuk – Snake Factor
Hainan Tao
Chilli papričky
In Top
Ženšen
Ling Zhi
Marine Collagen
Master Herb
Model Up
My Family Care
Nefritová svěžest
Phyto Code
Pro Botanic
Pro Comfort
Shambhaly Gifts
Sheep Placenta
Shou Wu
Skin Triump
Šnečí mucin – Snail Secret
Solution
Spa Technology
Talasso
Tibetské byliny
Vitamin C
Zhenfei PerfectTOP PRODUKTY - Domácí "zdravá" lékárna TianDe ☺

♥ 1. SLAVITON
Fytogel s vynikajícími komplexními účinky na lymfatický systém a žíly.

Altajští šamané používají balzámy s touto recepturou mj. na posílení cév, vyčištění usazenin v žilách a zpevnění žilních stěn. Pravidelné používání gelu navozuje pocit lehkosti, odstraňuje otoky, napětí, bolest. Kaštan koňský, heřmánek, tymián a rozmarýn mají silné protizánětlivé účinky, uvolňují otoky sliznic ( zlepšují dýchání při rýmě a zánětu průdušek ), působí protistresově. Gel se rychle vstřebává a působí od hlavy až k patě. Vyzkoušejte masáž pokožky hlavy Slavitonem! Budete se cítit odpočatě a zároveň plní energie !

♥ 2. ORTOFYT
Hledáte rychlou úlevu od bolesti přírodní cestou ? Dle tradiční altajské receptury sestavený masážní gel obsahuje mj. vanillylový éter vypínající receptory bolesti. Zároveň místo prohřívá ( ale nepálí ).
Díky dalším dvěma složkám – extraktu z rozmarýnu a včelímu propolisu – funguje jako přírodní antibiotikum, zlepšuje pohyblivost kloubů, stimuluje imunitní systém a zlepšuje mikrocirkulaci krve. Chcete se zbavit ztuhlosti a pocitů chladu? Používejte pravidelně na masáže páteře, ramen, malých i velkých kloubů. 
Budete překvapeni účinky !

♥ 3. BYLINNÉ ČAJE 
Rostliny pro bylinné čaje řady „Dary Shambaly“ byly sesbírány na Altaji - v jednom z nejčistších míst na planetě. Vysoká účinnost čajů je dána jedinečností místa sběru a technologie zpracování. Všechny receptury vycházejí z filozofie tradiční čínské medicíny – cíleného a synergického kombinování bylin. Každý čaj má svého „císaře“ – bylinu, která určuje záměr působení čaje a další „premiéry“ a „vyslance“ – byliny, které „slouží císaři“ - doplňují a posilují účinky hlavní byliny.
Vyzkoušejte blahodárné účinky našich čajů ! 
Zaujaly Vás barvy nebo symbolika na některém z nich? Věříte, že intuice Vám napoví, co je pro Vás vhodné ? 
Tibetský sběr, ženský čaj s děhelem čínským a tužebníkem, mužský čaj s maralím kořenem nebo čaj s ostropestřcem doporučujeme jako základ všech preventivních kůr.

♥ 4. PERLOVÝ PUDR 
Víte, že v čínské lékárně si můžete koupit perly na váhu pro domácí užívání ? Proč ? Perly a perlový prášek jsou tisíciletím ověřené prostředky pro udržení mladosti a zdraví. 
Díky TianDe máte možnost vyzkoušet si 100 % přírodní produkt, obsahující komplex minerálů a stopových prvků s vysokým obsahem vápníku.
Na co se dá perlový prášek použít ? 
Na pleť, vlasy, nehty, defekty kůže a další. Nevěříte ? Zázračný elixír z jemně namletých perel posiluje obranyschopnost buněk, aktivuje povadlou, unavenou kůži, zlepšuje její imunitní schopnosti. Stimuluje krevní oběh, podporuje aktivitu buněk, čímž dochází k rychlejším regeneračním procesům. Lze aplikovat jako masku – zklidňuje podráždění, sjednocuje barevný tonus pleti, pomáhá odstranit pigmentové skvrny.

♥ 5. PŘÍPRAVKY S MUCINEM HLEMÝŽĎŮ 
Malý "ranhojič" do kapsy ! 
Díky praktickému 10 ml balení s uzávěrem je možné jej mít vždy při sobě. Proč ? Hlemýždí mucin obsahuje velké množství aktivních látek s vysoce regeneračními účinky. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, aktivuje a čistí lymfatický systém a zklidňuje mnohé kožní problémy. Záděry, drobné ranky, zánětlivá ložiska, podráždění kůže, alergické projevy, ekzémy a jiné defekty kůže - to jsou jen malé příklady použití. 
Zklidňující efekt je okamžitý. Při pravidelném použití se i dlouhodobé potíže výrazně zlepšují.

♥ 6. ALUNIT ( Natural VEIL ) = "lékárnička na cesty"
Tento produkt se vejde do každé kabelky a je okamžitě k použití. Díky praktickému víčku, které výrobek chrání, je k dispozici zároveň nádobka pro vytvoření roztoku.
100% přírodní minerál vulkanického původu se používal již ve starém Egyptě pro antiseptické, antivirové a antibakteriální účinky. Okamžitě zastaví krvácení, zklidňuje podráždění a záněty pokožky. Napomáhá vstřebání modřin. Zklidňuje reakce na bodnutí hmyzem. Už žádné svědivé pupeny po komářím bodnutí !
Je rozpustný ve vodě. Roztok lze použít pro oplachy a výplachy dutiny ústní

( zlepšuje stavy zánětů dásní, paradentózy a aftů ), intimních partií, ran a jiných poranění kůže ( desinfikuje, stahuje a napomáhá hojení )

♥ 7. FYTONÁPLASTI
Dávná moudrost východu – to je perfektní znalost bylin a jejich účinků na lidské zdraví. Přikládáním bylinných obkladů léčili tibetští mnichové i čínští lékaři mnohé nemoci a neduhy. 
Bolesti zad, páteře, kloubů, svalů, zubů; bolesti v podbřišku při menzes; bolesti hlavy a krční páteře; zlepšení hojení po zlomeninách a úrazech; vyvedení toxinů z těla; posílení imunity a vitality – to jsou příklady možností použití náplastí tianDe.
Co Vám přinese lepení náplastí na kůži ?
pohodlné použití a okamžitý efekt;
rychlejší účinek, adresný a neustálý přísun aktivní látky;
působení na příčiny a důsledky potíží současně;
možnost terapeutického působení harmonizací akupunkturních bodů a meridiánů;
zcela „čistý“ přírodní postup bez nepříznivých vedlejších účinků.
Náplasti fungují na principu suchých kapaček.

♥ 8. ENERGIE ŽIVOTA
Stimulace bylinami přes pánevní dno. 
Trápí vás únava a vyčerpanost ? 
Díky unikátní receptuře bylin z panenského Altaje zažijete okamžitý nárůst energie ! Tradiční čínská medicína mistrně kombinuje léčivé vlastnosti bylin se záměrem nastolit a udržet rovnováhu organismu. 
Vložka / suchý obklad Energie života:
harmonizuje hormonální systém u mužů i u žen

komplexně pomáhá řešit všechny oblasti ženského zdraví ( PMS, nepravidelnou menstruaci, zlepšuje stavy při zánětech, výtocích, endometrióze, mykózách, cystách, myomech )
zrychluje regeneraci po gynekologických operacích
při přechodu a po něm působí preventivně proti poklesu dělohy, vysychání sliznic, inkontinenci moči a stolice


upozornění: tento článek byl vytvořen na základě zkušeností našich zákazníků, nejedná se o oficiální materiál společnosti TianDe.

🌿TianDe - Katalog - Přidejte se

FAQ